Dyrektor Zarządzający Gerlach

Gerlach Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie i wdrażanie strategii biznesowej zapewniającej długoterminowy rozwój firmy,

  • rozwój zespołu oraz dbałość o sukcesję dla kluczowych ról w organizacji,

  • odpowiedzialność za P&L zgodnie z celami budżetowymi,

  • zarządzanie biznesem, zgodnie z ustalonymi celami,

  • kierowanie sprzedażą, marketingiem i operacjami oraz nadzorowanie księgowości, zakupów, zasobów ludzkich i funkcji finansowymi,

  • bieżące monitorowanie kluczowych wskaźników (KPI) finansowych oraz wdrażanie korekt w przypadku negatywnych odchyleń,

  • raportowanie oraz ocena wyników kraju,

  • identyfikacja możliwości wzrostu i proponowanie planów ekspansji rynkowej,

  • zapewnienie skutecznej realizacji w obszarach krytycznych, takich jak strategia produktowa i rynkowa, rozwój biznesu, inwestycje itp.

  • kompleksowa i szeroka analiza biznesu pod kątem optymalizacji oraz dążenie do stałego podnoszenia efektywności procesów,

  • automatyzacja procesów zmierzająca do stałego wzrostu produktywności.

Nasze wymagania

  • min. 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • biegła znajomość zagadnień celnych,

  • doświadczenie w zarządzaniu rozproszoną strukturą organizacyjną,

  • umiejętność radzenia sobie z dużym poziomem złożoności,

  • nastawienie na pracę w zespole,

  • doświadczenie w zakresie optymalizacji procesów i kosztów przedsiębiorstwa,

  • umiejętność analizy finansów przedsiębiorstwa,

  • wysokie umiejętności negocjacyjne,

  • doświadczenie w prowadzeniu i zarządzaniu projektami,

  • kreatywność w poszukiwaniu i tworzeniu alternatywnych rozwiązań w odpowiedzi na zmieniającą się dynamicznie sytuację,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,

  • wykształcenie wyższe,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • coroczną podwyżkę (uzależnioną od wyników finansowych firmy i indywidualnej oceny rocznej)

  • samochód służbowy

  • możliwość pracy zdalnej do 10 dni w miesiącu

  • pakiet opieki medycznej i ubezpieczenie na życie za 2 zł

  • dostęp do platformy kafeteryjnej

  • dofinansowanie do karty sportowej

  • nagrody w ramach konkursu na Człowieka Roku

Benefity

  • wczasy pod gruszą do 850 zł brutto

  • zniżki na przesyłki DHL

  • konkursy dla Pracowników

  • nagrody jubileuszowe

  • prezenty z okazji narodzin dziecka

  • stypendia dla dzieci

  • pożyczki na preferencyjnych warunkach

  • Pracowniczy Program Emerytalny

  • program poleceń

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatek świąteczny do 1400 zł brutto