Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Zarządzający

DR SPIL POLSKA Marcin KozubekO firmie

  • Chorzowska 64, Gliwice
    Gliwice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

DR SPIL POLSKA Marcin Kozubek

Chorzowska 64

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • organizacja i prowadzenie działu sprzedaży,

  • kierowanie pracą działu sprzedaży – zatrudnianie, szkolenie pracowników, tworzenie systemu motywacyjnego,

  • budżetowanie i realizacja planów sprzedaży,

  • odpowiedzialność za wynik,

  • pozyskiwanie kluczowych Klientów, negocjacje, budowanie i utrzymywanie relacji z Klientami,

  • kontrola kosztów sprzedaży,

  • analiza rynku oraz trendów w branży, rekomendacja zmian w obszarze sprzedaży i marketingu,

  • sporządzanie raportów sprzedażowych,

  • nadzór nad procesem reklamacji,

  • aktywne poszukiwanie nowych możliwości rozwoju firmy,

  • przeprowadzanie weryfikacji w zakresie możliwości sprzedaży nowych asortymentów.

Nasze wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie handlowe na stanowisku Dyrektor Sprzedaży, Dyrektor Handlowy,

  • znajomość branży związanej z realizacją Placów Zabaw lub innych inwestycji pokrewnych,

  • praktyczna znajomość Ustawy Prawo Zamówień Publicznych,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • mile widziana znajomość języka niemieckiego,

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem działu sprzedaży,

  • umiejętność budżetowania, planowania,

  • samodzielność, dobra organizacja pracy,

  • umiejętności negocjacyjne,

  • wysoka kultura osobista, komunikatywność,

  • prawo jazdy kat. „B”.

To oferujemy

  • umowa o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • przyjazna atmosfera w pracy,

  • możliwość zdobycia doświadczenia w rozwojowej firmie o stabilnej pozycji na rynku krajowym.