Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Zarządzający

Bracia Pietrzak S.C. Robert Pietrzak, Mariusz PietrzakO firmie

  • Pszczyńska 192, Gliwice
    Gliwice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor

Bracia Pietrzak S.C. Robert Pietrzak, Mariusz Pietrzak

Pszczyńska 192

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie Salonem zgodnie z założoną strategią firmy

  • Odpowiedzialność za rachunek zysków i strat oraz płynność finansową przedsiębiorstwa

  • Nadzór i tworzenie nowych planów finansowych

  • Udział w podejmowaniu decyzji inwestycyjnych

  • Reprezentowanie firmy na zewnątrz

  • Udział w spotkaniach i negocjacjach z kluczowymi partnerami biznesowymi firmy

  • Opracowywanie i aktualizowanie strategii przedsiębiorstwa

  • Przygotowanie i udział w podejmowaniu decyzji inwestycyjnych

  • Praca nad ciągłym doskonaleniem spółki

  • Poszukiwanie i wdrażanie rozwiązań mających na celu optymalizację procesów w spółce, a także podległych zespołów

Nasze wymagania

  • Odnalezienie się w Start-upie z ograniczoną ilością zespołu

  • Umiejętność budowania od podstaw silnego zespołu

  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku Dyrektora Zarządzającego, mile widziane doświadczenie o podobnym profilu

  • Wysokie umiejętności analityczne

  • Umiejętność strategicznego myślenia

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętności przywódcze

  • Umiejętność radzenia sobie ze stresem

  • Dobra organizacja pracy własnej

  • Umiejętność budowania dobrych relacji z ludźmi

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się spółek w dziedzinie Car Detailingu

  • Pracę przy niezwykłych samochodach

  • Rozwój i realizację projektów o globalnym zasięgu

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B

  • Możliwość zdobywania doświadczenia i dalszego rozwoju zawodowego

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do uzyskiwanych wyników pracy

  • Wyjątkową atmosferę i zgrany zespół

  • Samodzielność i decyzyjność w powierzonym obszarze

  • Możliwość realnego wpływu na produkt finalny

Silnie Rozwijająca się Spółka, poszukuje do współpracy Dyrektora Zarządzającego.

• WIZJA marki BRACIA PIETRZAK www.braciapietrzak.pl– Lider CarDetailingu w Europie, oferujący kompleksowe rozwiązania odnośnie zabezpieczenia i renowacji lakieru samochodowego. Budowanie sieci firm franczyzowych w Polsce i w Europie.

• WIZJA marki DELIXIRUM www.delixirum.com – Dalszy rozwój globalnej organizacji zajmującej się produkcją powłok ceramicznych i chemii samochodowej oraz dystrybucją na skalę międzynarodową, by docelowo zbudować pozycję lidera rynku globalnego.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w postaci CV.