Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Zarządzający

FoxESS Polska sp. z o.o.

12 00020 000 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor, menedżer
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Stanisława Konarskiego 18C

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Zobacz kim jesteśmy i kogo szukamy: https://www.youtube.com/watch?v=0CZNKk_7XG8

  • Tworzenie długoterminowych planów rozwoju spółki oraz nadzór nad ich wykonaniem.

  • Kształtowanie i realizacja skutecznej strategii rozwoju firmy na konkurencyjnym rynku.

  • Zarządzanie, koordynowanie pracy firmy i kontrola działań operacyjnych.

  • Odpowiedzialność za rachunek zysków i strat oraz płynność finansową firmy.

  • Odpowiedzialność za osiągany wynik finansowy.

  • Planowanie strategiczne w zakresie sprzedaży, marketingu, finansów.

  • Nadzór nad przewidywanymi inwestycjami i ich realizacją.

  • Dbałość o prawidłowe funkcjonowanie procesów w firmie i ich usprawnianie.

  • Dbanie o wizerunek firmy.

  • Zarządzanie relacjami biznesowymi z kluczowymi klientami i partnerami.

  • Udział w spotkaniach z kluczowymi partnerami biznesowymi i przeprowadzanie negocjacji.

  • Budowanie silnego zespołu, wspieranie i motywowanie pracowników.

  • Współpraca z działem administracji i księgowości.

Nasze wymagania

  • Wysokie kompetencje managerskie i analityczne.

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (Dyrektor Generalny, Dyrektor Zarządzający, Członek Zarządu) min. 3 lata.

  • Wykształcenie Wyższe Ekonomiczne lub Prawnicze (preferowane: Ekonomia, Finanse i Rachunkowość, Zarządzanie, Administracja, Prawo itp.).

  • Doświadczenie w zakresie optymalizacji procesów, kosztów i finansów przedsiębiorstwa.

  • Praktyczna wiedza na temat kontroli finansów przedsiębiorstwa.

  • Doświadczenie w zarządzaniu i motywowaniu zespołów pracowniczych.

  • Otwartość na innowacje i kreatywność.

  • Wysoka komunikatywność i asertywność.

  • Umiejętność budowania relacji z Pracownikami i Klientami.

  • Strategiczne, globalne spojrzenie na biznes.

  • Wysoka kultura osobista.

  • Znajomość języka angielskiego na bardzo dobrym poziomie.

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki, wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i umiejętność analitycznego myślenia.

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Możliwość dołączenia do wyjątkowego zespołu ludzi z pasją, tworzących najszybciej rozwijającą się firmę na polskim rynku OZE o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań oraz możliwość rozwoju

  • Dogodną formę zatrudnienia

  • Najlepsze na rynku warunki zatrudnienia

  • Komfortowe narzędzia pracy

  • Możliwość samorozwoju i poszerzenia wiedzy na temat nowych technologii

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacone o system bonusów

  • Wsparcie kreatywnego, zgranego zespołu

  • Niecodzienną atmosferę

O nas

FoxESS Polska jest spółką córką światowego giganta i lidera w rozwoju falowników i rozwiązań do magazynowania energii. Nasze produkty zostały zaprojektowane przez jednych z czołowych światowych ekspertów w dziedzinie falowników fotowoltaicznych i systemów ESS. Otwieramy nowe możliwości i oferujemy klientom najbardziej zaawansowane funkcje w połączeniu z niezrównaną wydajnością i niezawodnością.

W ciągu niespełna roku zostaliśmy najbardziej dynamicznie rozwijającą się marką w polskiej fotowoltaice, a nasze urządzenia sprzedawane są przez najlepszych i największych dystrybutorów w Polsce.

FoxESS CO., LTD. jest częścią globalnego konglomeratu renomowanych i uznanych firm. Głównym udziałowcem jest Tsingshan Group, spółka z listy Fortune Global 500 i największy producent stali nierdzewnej na świecie. Zatrudnia ponad 56 000 pracowników, a roczne przychody ze sprzedaży w 2020 r. wyniosły 42,6 mld USD.

Obecnie wprowadzamy innowacyjne pompy ciepła pod marką FoxAIR, które zaprezentowaliśmy na targach ENEX 2022.

W związku z gwałtownym rozwojem firmy oraz wyzwaniami które stoją przed nią, zapraszamy doświadczonych managerów i dyrektorów do aplikowania na stanowisko Dyrektor Zarządzający.

Poznaj naszą firmę, wyjątkowych ludzi, nietuzinkowy sposób myślenia i indywidualne podejście do klienta i sprawdź w jaki sposób TY możesz ze swoim doświadczeniem i kompetencjami być częścią tego wyjątkowego projektu o ogromnym potencjale rozwoju.