Oferta pracy

Dyrektor Zarządzający

Klient Pracuj.pl

  • Głogowo (pow. toruński)

    Głogowo (pow. toruński), kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie oraz wdrażanie strategii firmy i działań rozwojowych,

  • Regularne mierzenie postępów w realizacji zaplanowanej strategii firmy,

  • Zarządzanie ryzykiem finansowym,

  • Podnoszenie i analiza efektywności, optymalizacja, wdrażanie nowych rozwiązań,

  • Udział w działaniach marketingowych firmy, monitorowanie zmian na rynku, wprowadzanie usprawnień.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe,

  • Kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu przedsiębiorstwem handlowo-produkcyjnym,

  • Ukierunkowanie na osiągnięcie rezultatów biznesowych,

  • Bardzo dobre umiejętności managerskie, komunikacyjne, analityczne i organizacyjne,

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę,

  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko,

  • Prace w stabilnej finansowo firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Miłą atmosferę w pracy.

Etapy rekrutacji
1

Nasi rekruterzy dokonają wstępnej selekcji Twojego CV

2

Mailowo zapytamy Cię o zgodę na przekazanie CV do Pracodawcy

3

Sprawdź: e-mail od nas może wpaść do Twojego SPAMU

4

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do Pracodawcy

5

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

6

Jeżeli Pracodawca będzie na TAK, skontaktuje się z Tobą