Oferta pracy

Dyrektor Zarządzający

Silcare Spółka z o.o. sp. k.

  • Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor, menedżer
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Łączenie celów różnych działów we wspólną strategię

  • Optymalizowanie kosztów

  • Wykorzystywanie innowacji i technologii dla rozwoju biznesu

  • Zarządzanie podległymi działami

  • Planowanie, koordynowanie i rozliczanie budżetu w podległych działach

  • Udział w podejmowaniu strategicznych decyzji

  • Udział w podejmowaniu inwestycyjnych decyzji

  • Wyznaczanie celów, inicjowanie projektów – kontrola i rozliczanie efektów

  • Raportowanie w cyklach tygodniowych i miesięcznych do Zarządu

  • Aktywne uczestniczenie w spotkaniach operacyjnych z Zarządem

  • Reprezentowanie Firmy w kontaktach zewnętrznych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – minimum 3 lata, mile widziana pokrewna branża

  • Wykształcenie wyższe – warunek konieczny

  • Praktyczna umiejętność zarządzania przedsiębiorstwem

  • Umiejętność organizowania i planowania pracy

  • Znajomość metod i technik prowadzenia projektów

  • Znajomość zasad zarządzania ludźmi (budowanie zespołów, rekrutacje, rozwój, motywowanie, kontrola)

  • Doświadczenie w optymalizacji i usprawniania procesów

  • Doskonałe umiejętności analityczne

  • Doskonała znajomość MS Office

  • Innowacyjność

  • Otwartość na zmiany

  • Samodzielność oraz odwaga w podejmowaniu decyzji

To oferujemy

  • Nowoczesne miejsce i narzędzia pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie efektów pracy

  • Rozwój zawodowy – zdobywanie nowych kompetencji i zakresu odpowiedzialności w Firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • pakiet relokacyjny

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

Poszukujemy pasjonatów otwartych na nowe możliwości, chcących tworzyć i kreować.

Od 2006 roku działamy na światowym rynku.

Oferujemy nowoczesne miejsce i narzędzia pracy, szkolenia, programy motywacyjne, nieograniczoną ilość kawy, herbaty i najlepszej energii 😊

Przewiń do profilu firmy