Oferta pracy

Dyrektor Zarządzający

DRICON Managing Consultants Sp. z o.o.O firmie

  • Gostynin

    Gostynin, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • operacyjne zarządzanie firmą

  • tworzenie i realizowanie strategii rozwoju przedsiębiorstwa

  • inicjowanie działań mających na celu rozwój przedsiębiorstwa i pozyskiwanie nowych klientów

  • odpowiedzialność za infrastrukturę zakładu oraz optymalizację procesów

  • nadzór nad opracowaniem i realizacją budżetu

  • wspieranie działalności wszystkich działów Spółki

  • współpraca z kluczowymi partnerami

  • raportowanie i ścisła współpraca z Zarządem i Radą Nadzorczą Spółki

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • co najmniej 5-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w przedsiębiorstwie produkcyjnym

  • doświadczenie w zarządzaniu co najmniej kilkudziesięcioosobowym zespołem

  • wysoko rozwinięte zdolności przywódcze, analityczne i komunikacyjne

  • zorientowanie na wynik oraz siła argumentowania

  • dobra organizacja pracy oraz przedsiębiorczość

To oferujemy

  • ambitną pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość dołączenia do zarządu spółki

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat

  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

DRICON Managing Consultants Sp. z o.o.

Naszym klientem jest uznana firma o stabilnej pozycji na rynku, produkująca najnowsze systemy aluminiowe do zabudowy wnętrz oraz ogrodzeń posesyjnych. W ramach swojej działalności posiada nowoczesny zakład produkcyjny i oferuje szeroką gamę usług anodowania i lakierowania profili, detali, blach i innych wyrobów aluminiowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, firma może zaoferować swoim klientom produkty i usługi w najwyższej jakości. Wysoko wykwalifikowani pracownicy oraz wykorzystanie innowacyjnych technologii stanowią podstawę dalszego rozwoju przedsiębiorstwa.

Dla naszego klienta poszukujemy zmotywowanego i doświadczonego menedżera na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy

Aplikacja

Prosimy o przesłanie aplikacji klikając na przycisk aplikowania.