Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Zarządzający

PETECKI SP. Z O.O.

Krośniewicka 7

Gostynin

Twój zakres obowiązków

  • Efektywne zarządzanie spółką i jej pracownikami

  • Bezpośredni nadzór nad pracą poszczególnych działów

  • Przygotowywanie raportów finansowych dotyczących funkcjonowania spółki

  • Wprowadzanie ulepszeń w procesach produkcji

  • Nadzorowanie ogólnej polityki firmy

  • Współudział w tworzeniu długofalowej strategii Grupy Petecki

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane w zakresie zarządzania lub finansów

  • Umiejętność budowania i motywowania zespołu

  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym

  • Biegła znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

  • Wiedza z zakresu finansów i ekonomii

  • Umiejętność podejmowania decyzji i analitycznego myślenia

  • Umiejętność wdrażania i realizacji projektów rozwojowych

  • Mile widziane doświadczenie w branży stolarki otworowej

  • Nastawienie na jakość i jej ciągłe doskonalenie

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Premie

  • Umowę o pracę

  • Niezbędne narzędzia pracy