Oferta pracy

Dyrektor Zarządzający (Greenfield - Recykling Plastiku)

RPO Partners Sp. z o.o.O firmie

20 00030 000 brutto / mies.
  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Definiowanie długofalowej strategii rozwoju nowej firmy mającej się specjalizować w szeroko rozumianym przetwórstwie plastiku oraz jego późniejszej odsprzedaży,

  • Kompleksowa odpowiedzialność za wszelkie kwestie związane z zarządzaniem spółką – w pierwszym okresie aktywny udział w tworzeniu modelu biznesowego oraz zaplecza produkcyjnego (projekt Greenfield) – zarówno na poziomie organizacji infrastruktury, parku maszynowego jak również zbudowania podległego zespołu,

  • Opracowywanie założeń budżetowych,

  • Odpowiedzialność za bieżącą analizę rynku zarówno pod kątem możliwości pozyskiwania surowca jak i potencjalnych klientów,

  • Nadzór nad wdrażaniem nowych projektów i ich późniejszą optymalizacją,

  • Zapewnienie sprawnego i efektywnego działania organizacji, w tym stała kontrola wyniku w relacji do kosztów i wykorzystanych zasobów,

  • Bieżąca współpraca z właścicielem oraz przygotowywanie raportów dla zarządu spółki.

Nasze wymagania

  • 3-5 letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku w obszarze prowadzenia i rozwoju działalności związanej z segregacją odpadów i przetwarzaniem plastiku,

  • Doświadczenie w zarządzaniu produkcją oraz wiedza w zakresie wymagań technologicznych związanych z uruchomieniem linii produkcyjnych pod recykling plastiku,

  • Wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane uzupełnienie wykształcenia o studia z zakresu ekonomii i zarządzania,

  • Wysoko rozwinięte kompetencje negocjacyjne oraz umiejętność współpracy z dostawcami oraz klientami,

  • Wysoko rozwinięte kompetencje menedżerskie,

  • Duża samodzielność w działaniu oraz orientacja na realizację wyznaczonych celów,

  • Doświadczenie w uruchamianiu podobnych projektów z poziomu greenfield będzie bardzo dużym atutem,

  • Prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • Możliwość dołączenia do dynamicznie rozwijającej się grupy kapitałowej oraz objęcia kluczowej i decyzyjnej roli w jednej ze spółek,

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o preferowaną formę współpracy (umowa o pracę lub B2B) oraz atrakcyjne wynagrodzenie (rynkowa podstawa + motywująca premia),

  • Niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

RPO Partners Sp. z o.o.

Naszym klientem jest dynamicznie rozwijająca się grupa kapitałowa inwestująca w nowe spółki o wysokim potencjale rozwoju. Na jej zlecenie poszukujemy doświadczonych i ambitnych kandydatów/kandydatek gotowych do poprowadzenia rozwoju firmy z poziomu greenfield.

Przewiń do profilu firmy