Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Zarządzający

Del Piero Sp. z o.o.O firmie

  • Katowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor

Dla naszego Klienta międzynarodowej firmy produkcyjno-handlowej z branży FMCG (słodycze, mrożonki, lody) poszukujemy doświadczonego Menadżera na stanowisko:

DYREKTOR ZARZĄDZAJĄCY

ISTOTA STANOWISKA: Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za całokształt działalności operacyjnej spółki, w tym wdrażanie i doskonalenie rozwiązań mających na celu umacnianie pozycji spółki na rynku oraz jej dalszy rozwój.

KLUCZOWE OBOWIĄZKI:

  • współtworzenie oraz odpowiedzialność za realizację strategii firmy w tym: opracowanie i aktualizowanie strategii firmy, przygotowywanie i udział w podejmowaniu decyzji inwestycyjnych, przygotowywanie i udział w podejmowaniu decyzji dotyczących kierunków rozwoju nowych produktów, odpowiedzialność za utrzymanie i rozwijanie przewagi konkurencyjnej firmy
  • zarządzanie operacyjne oraz koordynacja działań pracy wszystkich działów w firmie: odpowiedzialność za stworzenie i wdrożenie procesów zarządczych i operacyjnych firmy, strategiczne zarządzanie kapitałem ludzkim, okresowa kontrola wykonalności bieżących celów, analiza raportów o sytuacji firmy, stała współpraca z dyrektorami oraz wspomaganie głównych procesów negocjacyjnych z kluczowymi klientami i dostawcami
  • reprezentowanie firmy na zewnątrz: podpisywanie umów i innych dokumentów formalnych, dbałość o formalno - prawną zgodność wszystkich aspektów działalności firmy z obowiązującymi przepisami

POSZUKIWANY PROFIL KANDYDATA:

  • W zakresie wykształcenia: wyższe
  • W zakresie doświadczenia zawodowego: kilkuletnie poparte sukcesami doświadczenie na analogicznym lub podobnym stanowisku (Dyrektor Zarządzający, Prezes Zarządu, Członek Zarządu etc) Doświadczenie zawodowe w zakresie zarządzania strategicznego, sprzedaży, zarządzania finansami. Doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu strategii w obszarze rozwoju biznesu. Praktyczna znajomość nowoczesnych metod zarządzania
  • W zakresie znajomości jęz. obcych: dobra znajomość języka angielskiego
  • W zakresie predyspozycji osobowościowych: Od Kandydatów oczekujemy wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych oraz predyspozycji kierowniczych, umiejętności zarządzania zespołami pracowników, wpływania na innych i argumentacji własnych decyzji, prowadzenia negocjacji i budowania długotrwałych relacji. Poszukujemy osób, których cechuje wysoki poziom energii życiowej, dynamizm oraz samodzielność w działaniu, umiejętność planowania i ustalania priorytetów oraz silna motywacja do osiągania wyznaczonych celów. Kandydat powinien posiadać zdolność myślenia strategicznego       i umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Prawo jazdy kat. B; obsługa komputera.

OFERTA. Niniejsza oferta kierowana jest do osób, które oczekują samodzielnej i odpowiedzialnej pracy w ramach struktur prężnej i nowoczesnej firmy. W zamian za wysokie kwalifikacje, profesjonalizm i zaangażowanie, Nasz Klient oferuje pracę w rozwojowym środowisku, narzędzia niezbędne do pracy, fundusz socjalny oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i pragniesz zmienić coś w swoim życiu zawodowym - aplikuj! Poznać ciekawą ofertę zawsze warto!!! Zapewniamy 100 % dyskrecję !!!

Del Piero Sp. z o.o. działające na rynku usług doradztwa personalnego od 1998 roku zapewni wszystkim kandydatom pełną dyskrecję przestrzegając zasad etycznych branży oraz ogólnoprzyjętej kultury biznesowej. Firma posiada wpis w rejestrze podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia o numerze 943. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Wszystkie zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

Osoba prowadząca projekt: Joanna Huptyś
Menadżer Projektów Rekrutacyjnych i Badania Potencjału / Psycholog

Od kandydatów wymagamy podania danych osobowych obejmujących: imię i nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe, w tym nr tel. lub adres e-mail oraz wykształcenie, kwalifikacje zawodowe i przebieg dotychczasowego zatrudnienia w zakresie, który pozwoli na ocenę kwalifikacji niezbędnych do wykonywania pracy na określonym stanowisku.

Jeśli chcesz dobrowolnie podać dane dodatkowe, których nie wymagamy koniecznie w aplikacji umieść klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV na potrzeby rekrutacji prowadzonej przez Del Piero Sp. z o. o. zgodnie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych”.

Jeśli chcesz, dodatkowo możesz wyrazić zgodę na udział w kolejnych organizowanych przez nas procesach rekrutacji umieszczając w aplikacji klauzulę: „Wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV i wykorzystanie go w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Del Piero Sp. z o.o. zgodnie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych.”
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Daj nam znać, że możemy wykorzystać Twoje dane osobowe w procesie rekrutacji. Wybierz i umieść obydwie bądź wybraną klauzulę zgody na swoim CV – bez tego nie będziemy mogli skontaktować się z Tobą. (Dbanie o dane osobowe jest też w Twoim interesie).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie w tym także udostępnianie klientom moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV na potrzeby rekrutacji prowadzonej przez Del Piero Sp. z o.o. zgodnie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych.

Wyrażam zgodę na pozostawienie i przetwarzanie tym także udostępniania klientom przekazanego dokumentu CV w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Del Piero Sp. z o.o. zgodnie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych.

Ogłoszenie archiwalne