Oferta pracy

Dyrektor Zarządzający

Klient Pracuj.plO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor

Wchodząca w skład Grupy Kapitałowej, dynamicznie rozwijająca się Spółka, której misją jest umożliwienie tysiącom ludzi udziału we wspólnym rozwiązywaniu zagadek i gier tematycznych, logicznych i zręcznościowych, w której zespół uwielbia codzienną naukę i wspólne kreatywne podejście do pracy poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • Współudział w kreowaniu i realizowaniu strategii oraz celów długookresowych firmy
  • Opracowywanie planów biznesowych nowych projektów w firmie
  • Zarządzanie całością organizacji od produkcji, po logistykę, finanse i sprzedaż
  • Inicjowanie i wdrażanie rozwiązań zmierzających do optymalizacji wszystkich procesów zachodzących w firmie
  • Nadzór nad wysoką jakością i innowacyjnością produkowanych wyrobów
  • Przygotowanie propozycji budżetów kosztowych i inwestycyjnych
  • Nadzór nad realizacją założeń budżetowych na podległych obiektach (analizowanie wyników finansowych i podejmowanie działań umożliwiających optymalizację kosztów)
  • Wdrażanie/uruchamianie nowych projektów
  • Organizowanie i nadzorowanie pracy podległych pracowników
  • Wykonywanie raportów i analiz

Wymagania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenia w realizacji nowych projektów
  • Zdolności menadżerskie i umiejętność zarządzania zespołem kreatywnym
  • Wytrwałości i determinacji w osiąganiu założonych celów
  • Umiejętności rozwiązywania problemów oraz pracy pod presją czasu
  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych

Oferujemy:

  • Pracę w kreatywnym i ambitnym zespole
  • Realny wpływ na strategię rozwoju i wizerunku firmy
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub w innej preferowanej formie
Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy