Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Dyrektor Zarządzający

Advisory Group TEST Human ResourcesO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Dyrektor

Naszym Klientem jest lider rynku mikroinstalacji fotowoltaicznych w Polsce. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Dyrektora Zarządzającego.

Region:
Kraków, małopolskie
Dyrektor ZarządzającyNumer ref.: 7328

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (8+ lat doświadczenia w zarządzaniu strategicznym oraz zarządzaniu zespołami w dużej organizacji)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Doskonała umiejętność planowania i organizacji czasu pracy

Obowiązki:

  • Zaangażowanie w tworzenie strategii organizacji
  • Ustalanie ambitnych celów dla wzrostu, wydajności i rentowności
  • Współpraca z managementem w budżetowaniu, prognozowaniu i alokacji zasobów
  • Aktywne działanie dla zapewnienia skutecznego wdrożenia najlepszych praktyk we wszystkich działach firmy
  • Współpraca z CFO w zarządzaniu inwestycjami kapitałowymi i wydatkami, z nastawieniem na osiąganie celów związanych ze wzrostem rentowności
  • Budowanie i utrzymywanie relacji opartych na zaufaniu z kluczowymi klientami, partnerami, interesariuszami

Oferujemy:

  • Atmosferę wsparcia i życzliwości
  • Szkolenia odpowiadające potrzebom rozwojowym
  • Dobrą organizację pracy
  • Benefity (prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny, pakiet sportowy wraz ze świadczeniami na działalność kulturalno-oświatową, programy prozdrowotne, treningi sportowe, akcje profilaktyczne)

Ogłoszenie archiwalne