Oferta pracy

Dyrektor Zarządzający

TICK TACK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor

Spółka, której misją jest umożliwienie tysiącom ludzi udziału we wspólnym rozwiązywaniu zagadek i gier tematycznych, logicznych i zręcznościowych, w której zespół uwielbia codzienną naukę i wspólne kreatywne podejście do pracy poszukuje osoby na stanowisko:

Zadania:

  • Współudział w kreowaniu i realizowaniu strategii Spółki oraz jej celów długookresowych;
  • Zarządzanie procesami: produkcji gier logicznych, logistyki, finansów i sprzedaży;
  • Inicjowanie działań dotyczących optymalizacji przychodów i kosztów Spółki;
  • Nadzór nad przygotowaniem i realizacją budżetu poszczególnych komórek organizacyjnych Spółki;
  • Nadzór nad wysoką jakością i innowacyjnością produkowanych wyrobów;
  • Kompleksowe zarządzanie operacyjną działalnością Spółki w powierzonych obszarach;
  • Organizowanie i nadzorowanie pracy podległych pracowników;
  • Wykonywanie raportów i analiz.

Wymagania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia w obszarze zarządzania produkcją;
  • Doświadczenie w realizacji nowych projektów;
  • Zdolności menadżerskie i umiejętność zarządzania zespołem kreatywnym;
  • Umiejętności rozwiązywania problemów oraz pracy pod presją czasu;
  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office;
  • Czynne prawo jazdy kat. B;
  • Gotowość do wyjazdów służbowych.

Oferujemy:

  • Pracę w kreatywnym i ambitnym zespole;
  • Realny wpływ na strategię rozwoju i wizerunku Spółki;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub w innej preferowanej formie.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy