Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Zarządzający

INPLUS HOME sp. z o.o.

umowa o pracę
12 00024 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
15 00030 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Złoty Róg 13, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca stacjonarna

Złoty Róg 13

Kraków

Twój zakres obowiązków

PROSIMY O APLIKACJĘ TYLKO KANDYDATÓW Z MOŻLIWOŚCIĄ PODJĘCIA PRACY DO 2 TYGODNI

Do twoich obowiązków będzie w szczególności należało:

- Realizacja i odpowiedzialność za wyniki Spółki,

- Powadzenie i nadzór procedur administracyjnych związanych z procesem realizacji inwestycji,

- Optymalizacja procesów sprzedażowych i poszukiwanie nowych możliwości rozwoju biznesu,

- Zarządzanie zespołem administracyjnym i księgowym,

- Wsparcie Dyrektora Operacyjnego odpowiedzialnego za Dział Zakupów, Sprzedaży i Remontów,

- Dbanie o relacje biznesowe z klientami i partnerami biznesowymi,

- Tworzenie i realizacja strategii rozwoju produktów, rozwiązań i usług,

- Przygotowywanie i zarządzanie budżetami,

- Budowanie i świadome kształtowanie wizerunku firmy na lokalnym rynku w relacjach B2B

- Analiza rynku oraz konkurencji,

- Współpraca z innymi działami firmy,

- Zapewnienie rozwoju zasobów ludzkich na potrzeby realizacji targetów,

- Bieżące zwiększanie efektywności i wydajności obsługiwanych procesów biznesowych,

- Kontrola wszystkich czynności związanych z procesami handlowymi,

- Raportowanie i współpraca z Zarządem.

Nasze wymagania

  • Samodzielność w działaniu, inicjatywa oraz bardzo dobra organizacja pracy;

  • Doświadczenie w zarządzaniu organizacją poparte sukcesami

  • 5-letnie doświadczenie na podobnych stanowiskach związanych ze strategicznym zarządzaniem

  • Doświadczenie w budowaniu i rozwijaniu skutecznych zespołów

  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne oraz przywódcze;

  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków;

  • Bardzo dobre umiejętności w zakresie komunikacji, budowania relacji, negocjacji;

  • Silna orientacja na osiąganie założonych celów;

  • Otwartość na zmiany i szukanie możliwości;

  • Systematyczność, determinacja oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie oparte o wysoką podstawę i premię od realizacji celów,

  • Intensywną, ambitną pracę pełną wyzwań i pozbawioną monotonii

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów

  • Wysoce samodzielne stanowisko

  • Mocny wpływ na wizję i kierunki rozwoju firmy

O nas

INPLUS Home sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w zakupie, generalnym remoncie i sprzedaży profesjonalnie przygotowanego mieszkania dla nowego Właściciela. Nasza główna dewiza opiera się na spełnianiu marzeń o pięknym, funkcjonalnym i komfortowym mieszkaniu do zamieszkania od zaraz lub przeznaczenia go pod wysokoprocentową inwestycję.