Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Zarządzający

ENGLISH LANGUAGE PRESS SCHOOLS sp. z o.o.

Pilotów 4C

Prądnik Czerwony

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i koordynowanie bieżących wydarzeń szkolnych

  • rekrutacja uczniów i pracowników

  • współpraca z Dyrektorem Ds. Pedagogicznych w zakresie organizacji pracy szkoły

  • współpraca z koordynatorami międzynarodowego programu w zakresie realizacji jego założeń

  • dbanie o bezpieczeństwo na terenie placówki

  • dbanie o wizerunek placówki

  • współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • zdolności organizacyjne i interpersonalne

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • mile widziane doświadczenie pedagogiczne i kwalifikacje z zakresu organizacji i zarządzania oświatą

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem, planowaniu eventów

  • znajomość specyfiki funkcjonowania placówki szkolnej

  • cechy lidera

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowym środowisku i kreowanie nowych standardów edukacyjnych

  • możliwości rozwoju zawodowego

  • możliwość korzystania z prywatnego pakietu opieki medycznej

  • narzędzia niezbędne do pracy (laptop, telefon)

  • atrakcyjne wynagrodzenie

O nas

Da Vinci's International Schools to szkoła podstawowa i liceum oferujące uczniom naukę w języku angielskim oraz możliwość dołączenia do międzynarodowego programu nauczania.

Misją szkoły jest wspieranie i troska o młodych ludzi, którzy mają u nas możliwość odkrywania swoich zainteresowań, rozwijania talentów oraz pogłębiania wiedzy w atmosferze poszanowania wspólnych wartości, jak również szacunku do tego, co nas od siebie różni.

Celem naszej szkoły jest zapewnienie uczniom zbalansowanej edukacji, która będzie narzędziem do podejmowania świadomych wyborów i wyzwań przez zrozumienie i ciekawość świata.