Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor zarządzający

ALTEZA Sp. z o. o.

10 00015 000 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca stacjonarna

Duńska 21

Bałuty

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • przegląd zasad organizacji pracy i komunikacji w firmie w tym dotyczących usprawnień, rozwoju i optymalizacji procesów

  • współtworzenie atmosfery pracy sprzyjającej zaangażowaniu i wysokiej motywacji pracowników

  • nadzór nad pracą poszczególnych komórek organizacyjnych firmy

  • planowanie i mierzenie efektywności procesów i działań podejmowanych przez firmę

  • monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących branży

  • przyczynianie się do ciągłego rozwoju firmy poprzez proponowanie pomysłów i wprowadzanie uzgodnionych zmian

  • dbanie o wizerunek firmy (w social mediach / konferencjach)

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (mile widziane: z obszaru administracji/zarządzania/zarządzania biznesem/prawnicze/ekonomiczne)

  • doświadczenie zawodowe min. 3 lata na stanowisku z analogicznym zakresem obowiązków

  • udokumentowane, poparte sukcesami doświadczenie w zarządzaniu zespołem oraz w optymalizacji procesów (mile widziane w firmie produkcyjnej/ branży budowlanej/ wykończenia wnętrz)

  • orientacja na rozwój

  • otwartość i optymizm

  • ponadprzeciętne: komunikatywność, zdolności przywódcze, organizacyjne i interpersonalne

  • umiejętność dobrej organizacji pracy, analityczny umysł, zorientowanie na rozwiązywanie problemów i podejmowanie wyzwań

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • długofalową współpracę oraz stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę / kontrakt B2B

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia

  • szkolenia niezbędne do podnoszenia kwalifikacji

  • możliwość kreacji środowiska pracy

  • przyjazne warunki pracy w tym najlepszą atmosferę pracy (brak minusów środowiska korporacyjnego)

  • elastyczne godziny pracy

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

W związku z dynamicznym rozwojem, firma z branży wykończenia wnętrz poszukuje osoby na stanowisko: Dyrektor zarządzający.

Miejsce pracy: Łódź (Teofilów)

Przewiń do profilu firmy