Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Zarządzający

NEKSO firmie

  • łódzkie

    łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie podległym zakładem produkcyjnym, zatrudniającym ok 70 pracowników;

  • optymalizacja procesów operacyjnych;

  • wprowadzanie nowych rozwiązań i technologii w produkcji;

  • realizacja planów inwestycyjnych; nadzór nad infrastrukturą fabryki;

  • wdrażanie narzędzi Lean Manufacturing;

  • zarządzanie budżetem oraz proponowanie rozwiązań zapewniających dotrzymywanie celów budżetowych oraz KPI;

  • inicjowanie i wdrażanie zmian organizacyjnych oraz inspirowanie nowych form, metod i kierunków działania podległego zakładu;

  • nadzór nad efektywnym wykorzystaniem istniejących narzędzi pracy przez podległych pracowników oraz mieniem firmy;

  • współpraca z kluczowymi Klientami.

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowiskach kierowniczych, związanych z zarządzaniem obszarem operacyjnym,

  • Doświadczenie w optymalizacji procesów produkcyjnych i logistycznych,

  • Umiejętność tworzenia analiz biznesowych, raportowania kluczowych wskaźników,

  • Doświadczenie w zakresie lean managemet i innych standardów podnoszenia efektywności zarzadzania produkcją,

  • Znajomość finansów w stopniu pozwalającym na pełną interpretację sprawozdań i analiz finansowych,

  • Potwierdzony sukces w zarządzaniu poparty referencjami,

  • Operatywność, przedsiębiorczość, inicjatywa, silna motywacja w dążeniu do realizacji założonych celów,

  • Zdolność analitycznego myślenia, pracy koncepcyjnej i strategicznej, umiejętność planowania i przewidywania,

  • Silna i przekonywująca osobowość, zdolności przywódcze, pewność siebie w podejmowaniu decyzji,

  • Rzeczowość, umiejętność jasnego formułowania wniosków i wyrażania opinii,

  • Pragmatyzm, umiejętność rozwiązywania problemów,

  • Umiejętności interpersonalne, zdolność tworzenia autorytetu i zaufania,

  • Elastyczność, zdolność adaptacji, dyspozycyjność,

  • Wykształcenie wyższe,

  • Znajomość języka angielskiego, znajomość innych języków obcych (dodatkowy atut).

  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej i znajomość standardów IATF16949 będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji

  • dofinansowanie do karty MultiSport

  • możliwości rozwoju i szkolenia