Oferta pracy

Dyrektor Zarządzający

BIGRAM S.A.O firmie

  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor

Aktualnie wspieramy w procesie rekrutacji firmę będącą częścią międzynarodowej grupy
i świadczącą specjalistyczne usługi inżynieryjne i techniczne.

Wspólnie poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Numer ref.: OZ/DZA/0521

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie i dalszą, zdecydowaną ekspansję działalności firmy na polskim rynku.

Zakres obowiązków:

  • rozwój działalności firmy poprzez wzmacnianie świadomości marki i pozyskiwanie nowych klientów
  • odpowiedzialność za utrzymanie i rozwijanie przewag konkurencyjnych spółki
  • udział w negocjowaniu i renegocjowaniu kontraktów
  • zarządzanie i nadzór nad bieżącą, operacyjną działalnością firmy
  • odpowiedzialność za osiągnięcie wyniku finansowego zgodnego z zaplanowanym budżetem
  • inicjowanie działań związanych z wdrażaniem nowych procesów i produktów
  • usprawnianie procesów organizacyjnych ukierunkowane na poprawę efektywności i optymalizację kosztów
  • budowanie i wzmacnianie synergii pomiędzy poszczególnymi obszarami firmy
  • zarządzanie zasobami ludzkimi, rozwój pracowników i wdrażanie kultury ciągłego doskonalenia

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • biegła znajomość języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego lub francuskiego będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie świadczącej usługi techniczne lub produkcyjnej oferującej rozwiązania inżynieryjne szyte na miarę
  • wiedza z zakresu automatyki i na temat aspektów technicznych związanych z funkcjonowaniem linii oraz maszyn produkcyjnych
  • umiejętność nawiązywania relacji i budowania autorytetu w środowisku inżynierskim
  • wysoko rozwinięte kompetencje menadżerskie i umiejętność strategicznego myślenia
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne