Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor zarządzający

RECEVENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie strategii i planu rozwoju Spółki

  • Inicjowanie i wdrażanie działań wspomagających realizację celów i strategii Spółki, zmierzających do zwiększenia osiąganych efektów ekonomicznych

  • Poszukiwanie możliwości zwiększenia efektywności wszystkich procesów realizowanych przez firmę

  • Nadzór nad tworzeniem i realizacją planu budżetowego

  • Odpowiedzialność za jakość realizowanych kampanii i obsługi klienta poprzez skuteczne zarządzanie

  • Doradztwo w zakresie zarządzania poszczególnymi zespołami, motywowanie i rozwój

  • Ścisła współpraca z Zarządem Spółki

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu złożonymi projektami o minimalnym budżecie 1 mln zł i zespołami minimum kilkunastoosobowymi

  • Doświadczenie w branży poligraficznej i/lub reklamowej oraz wiedza z zakresu reklamy zewnętrznej

  • Doświadczenie w zakresie inicjowania i prowadzenia negocjacji handlowych

  • Umiejętności przywódcze oraz wysokie kompetencje interpersonalne i komunikacyjne

  • Myślenie strategiczne oraz łatwość oceny sytuacji w szerokim kontekście ekonomicznym i administracyjnym

  • Wysokie kompetencje analityczne, umiejętność opracowania, wdrożenia i wyegzekwowania strategii rozwoju firmy i optymalizacji procesów wewnętrznych

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2 w mowie i piśmie

  • Wysokie poczucie odpowiedzialności za powierzone projekty

To oferujemy

  • Stałą, rozwojową pracę w nowoczesnym biurze w Skarżysku-Kamiennej (ul. Paryska 153)

  • Możliwość rozwoju zawodowego dzięki współpracy z największymi markami

  • Możliwość rozwoju kompetencji językowych dzięki lekcjom języków obcych

  • Mieszkanie służbowe w zależności od potrzeb

RECEVENT to agencja reklamowa specjalizująca się w ogólnopolskich kampaniach reklamy zewnętrznej. Od 13 lat tworzymy jakość premium na rynku agencji reklamowych, realizując dla znanych marek kampanie reklamy OOH na najwyższym poziomie.

Przewiń do profilu firmy

Jaka będzie Twoja rola?

Dołączając do naszego zespołu, przejmiesz odpowiedzialność za opracowanie i wdrożenie strategii rozwoju firmy oraz optymalizację procesów wewnętrznych.

Miejsce pracy: Skarżysko-Kamienna