Oferta pracy

Dyrektor Zarządzający

Klient Pracuj.plO firmie

  • mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor

Wiodący producent folii polietylenowej i opakowań, zatrudniający ponad 100 osób, z siedzibą w Województwie Mazowieckim, poszukuje doświadczonej osoby na stanowisko Dyrektora Zarządzającego. Wraz z dynamicznym wzrostem firmy (wielokrotne tytuły Diamenty Forbesa oraz nagrody Gazela Pulsu Biznesu w ostanich latach) poszukujemy osoby, która wesprze Zarząd Spółki i połączy kompetencje dyrektora handlowego oraz operacyjnego, z perspektywą awansu na p.o Prezesa Spółki.

Zakres obowiązków:

  • Operacyjny nadzór nad działalnością Spółki, w tym koordynacja działań podległych działów: produkcji, finansów, handlu
  • Utrzymywanie relacji z kluczowymi kontrahentami, partnerami oraz klientami z Polski i zagranicy
  • Prowadzenie negocjacji handlowych zarówno krajowych, jak i międzynarodowych
  • Wspieranie Zarządu Spółki w zakresie realizacji celów operacyjnych, strategicznych i handlowych;
  • Aktywny udział w procesach inwestycyjnych związanych z działalnością operacyjną;
  • Bieżące nadzorowanie procesu optymalizacji kosztowej;
  • Opracowywanie planów rozwoju oraz współpraca z dyrektorem produkcji
  • Nadzorowanie pracy zespołów, motywowanie oraz rozliczanie zespołu z efektów podejmowanych działań, podejmowanie działań mających na celu poprawę efektywności zespołów

Czego będziemy od Ciebie wymagać?

  • Minimum 7-letnie doświadczenia w pracy na wysokim stanowisku menedżerskim w firmie produkcyjnej
  • Doświadczenia na stanowisku kierowniczym związanym z zarządzaniem operacyjnym i/lub handlowym
  • Doświadczenia w budowaniu długofalowych relacji biznesowych
  • Dobrej komunikacji w języku angielskim.
  • Zdolności strategicznego myślenia

Co oferujemy?

  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej i międzynarodowej
  • Perspektywa rozwoju na stanowisko p.o Prezesa Spółki
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia

Osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie
aplikacji klikając APLIKUJ pod ogłoszeniem.

Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy