Oferta pracy

Dyrektor Zarządzający

Antal Pharma & Medical DevicesO firmie

  • mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Dyrektor

Numer ref.: DZ/11/20

Zakres obowiązków:

  • Ustalanie planu rozwoju dla firmy;
  • Zarządzanie realizacją strategii w obrębie firmy;
  • Opracowywanie projektów inwestycyjnych;
  • Poprawa efektywności przedsiębiorstwa;
  • Ustalanie strategii komunikacyjnej firmy;
  • Wsparcie dla pozostałych pracowników.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe;
  • Umiejętność zarządzania zespołem i zakładem produkcyjnym;
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku handlowym;
  • Chęć rozwijania się w firmie o charakterze start-upu;
  • Zdolności analityczne i operacyjne;
  • Motywacja i zorientowanie na wyniki.

Oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę oraz ciekawe, środowisko pracy;
  • Samodzielną i rozwojową pracę;
  • Możliwość realnego wpływu na rozwój firmy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy