Oferta pracy

Dyrektor Zarządzający

Klient Pracuj.plO firmie

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Operacyjny nadzór nad działalnością Spółki, w tym koordynacja działań podległych działów: produkcji, finansów, handlu

  • Utrzymywanie relacji z kluczowymi kontrahentami, partnerami oraz klientami z Polski i zagranicy

  • Prowadzenie negocjacji handlowych zarówno krajowych, jak i międzynarodowych

  • Wspieranie Zarządu Spółki w zakresie realizacji celów operacyjnych, strategicznych i handlowych;

  • Aktywny udział w procesach inwestycyjnych związanych z działalnością operacyjną;

  • Bieżące nadzorowanie procesu optymalizacji kosztowej;

  • Opracowywanie planów rozwoju oraz współpraca z dyrektorem produkcji

  • Nadzorowanie pracy zespołów, motywowanie oraz rozliczanie zespołu z efektów podejmowanych działań, podejmowanie działań mających na celu poprawę efektywności zespołów

Nasze wymagania

  • Minimum 7-letnie doświadczenia w pracy na wysokim stanowisku menedżerskim w firmie produkcyjnej

  • Doświadczenia na stanowisku kierowniczym związanym z zarządzaniem operacyjnym i/lub handlowym

  • Doświadczenia w budowaniu długofalowych relacji biznesowych

  • Dobrej komunikacji w języku angielskim.

  • Zdolności strategicznego myślenia

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej i międzynarodowej

  • Umowę o pracę na pełny etat

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia

Klient Pracuj.pl

Wiodący producent folii polietylenowej i opakowań, zatrudniający ponad 100 osób, z siedzibą w Województwie Mazowieckim, poszukuje doświadczonej osoby na stanowisko Dyrektora Zarządzającego. Wraz z dynamicznym wzrostem firmy (wielokrotne tytuły Diamenty Forbesa oraz nagrody Gazela Pulsu Biznesu w ostanich latach) poszukujemy osoby, która wesprze Zarząd Spółki i połączy kompetencje dyrektora handlowego oraz operacyjnego.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy