Logo Pracuj.pl

Dyrektor Zarządzający

TAR HEEL CAPITAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • mazowieckie
    mazowieckie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • kształtowanie i realizacja skutecznej strategii rozwoju spółki,
  • kształtowanie strategii sprzedażowo-marketingowej i na tej podstawie przygotowanie planów biznesowych spółki,
  • realizacja założonych celów sprzedażowych w tym zdobywanie nowych klientów w kraju i zagranicą,
  • utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami oraz dostawcami,
  • kreowanie i rozwijanie istniejącego portfela produktowego,
  • optymalizacja procesów biznesowych i kosztów operacyjnych spółki,
  • odpowiedzialność za realizację budżetu spółki oraz długoterminowych planów finansowych,
  • zarządzanie i nadzór nad bieżącą operacyjno-produkcyjną działalnością spółki,
  • reprezentowanie interesów spółki wobec organów zewnętrznych.

Nasze wymagania

  • co najmniej 7 lat doświadczenia w pracy na stanowisku Dyrektora Zarządzającego w tym Prezesa Zarządu i/lub Członka Zarządu,
  • udokumentowane sukcesy w rozwoju zarządzanej spółki,
  • doświadczenie zawodowe w branży produkcji przemysłowej,
  • doświadczenie zawodowe w międzynarodowym środowisku biznesowym, najlepiej z branży produkcyjnej,
  • duże doświadczenia negocjacyjne z klientami z branży B2B,
  • doświadczenie w zarządzaniu i kierowaniu zespołami pracowników,
  • wysoko rozwinięte kompetencje menadżerskie,
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • umiejętność strategicznego myślenia,
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne, zarządzanie i/lub techniczne,
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,
  • studia MBA lub podobne mile widziane,
  • doświadczenie we współpracy z funduszem inwestycyjnym będzie mile widziane,
  • znajomość języka niemieckiego lub francuskiego mile widziana,
  • doświadczenie w branży prefabrykowanych rozwiązań modułowych będzie atutem.

To oferujemy

  • olbrzymi wpływ na organizację i kształtowanie strategii Spółki,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze i system premiowy uzależniony od realizacji wspólnie ustalonej strategii rozwoju, zarówno krótko jak i długookresowej,
  • możliwość współpracy z prywatnym funduszem inwestycyjnym

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z klauzulą klikając w przycisk aplikowania

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

TAR HEEL CAPITAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

TAR HEEL CAPITAL jest wiodącą polską firmą w branży private equity, który pomaga firmom osiągnąć pozycje liderów rynku, a inwestorom zapewnia ponadprzeciętne stopy zwrotu. Jesteśmy partnerem dla przedsiębiorców szukających kapitału, który przyśpieszy rozwój biznesu, dla właścicieli planujących sprzedaż swojej firmy, dla managerów chcących zostać wspólnikami w biznesie oraz dla kandydatów chcących rozwijać swoje kompetencje w dynamicznie rosnących spółkach portfelowych funduszu.

Do naszej nowej inwestycji, spółki zajmującej się produkcją prefabrykowanych rozwiązań modułowych poszukujemy kandydatów na stanowisko: Dyrektor Zarządzający

Dyrektor Zarządzający, mazowieckie