Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Zarządzający Obiektem Gastronomicznym

Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe S.A.

Księcia Józefa Poniatowskiego 1

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • bezpośrednie zarządzanie kilkunastoosobowym zespołem operacyjnym i handlowym

  • nadzór nad zespołem realizującym usługi cateringowe w tym działem bankietów oraz kuchnią cateringową

  • budowanie i podtrzymywanie długofalowych relacji z kluczowymi Klientami, agencjami PR-owymi oraz agencjami eventowymi

  • realizacja powierzonego budżetu

  • nadzór nad aktualnymi kontraktami

  • opracowywanie ofert usług cateringowych i ich pełna realizacja od kosztorysu po rozliczenie realizacji usługi

  • aktywną współpracą z Klientem na każdym etapie procesu sprzedaży wraz z serwisem posprzedażowym

  • udziałem w spotkaniach handlowych i aktywne negocjowanie kontraktów

Nasze wymagania

  • długoletnie doświadczenie w zarządzaniu dużymi obiektami gastronomicznymi oraz w organizacji dużych eventów (od kilkuset do kilku tysięcy uczestników)

  • doświadczenie w planowaniu i realizowaniu dużych usług cateringowych

  • umiejętność budowania długotrwałych relacji biznesowych z klientem

  • doświadczenie w negocjacjach

  • skuteczne zarządzania biznesem, z orientacją na realizację celów finansowych

  • zaangażowanie, umiejętność pracy pod presją czasu

  • samodzielność w podejmowaniu decyzji

  • kreatywne podejście do rozwiązywania problemów

To oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego na jednym z największych obiektów w Polsce

  • szkolenia oraz szansę na rozwój zawodowy w firmie będącej liderem w swojej branży może

  • stabilność zatrudnienia

  • umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników (stała pensja + prowizja)

  • dużą niezależność i swobodę w realizowaniu zadań, możliwość wdrażania własnych pomysłów

  • prywatną opiekę medyczną na preferencyjnych warunkach

  • możliwość skorzystania z karnetu sportowego

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

Jesteśmy wiodącą firmą dużej grupy kapitałowej o ugruntowanej pozycji w branży rozrywkowej, działającej m.in. w takich segmentach rynku, jak media, Internet, rozrywka, gastronomia.

ZPR S.A. w swoim portfolio posiada wiele marek gastronomicznych i rozrywkowych. Wśród nich m.in. Park Julinek, Hotel Bellotto, Focaccia, Szerokie Bary, Dziki Brzeg.

W związku z planowanymi działaniami, poszukujemy osoby, z którą będziemy mogli wspólnie realizować cele.

Przewiń do profilu firmy