Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Zarządzający Oddziałem Porsche

AUTO PREMIUM KUS Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa

Jasnogórska 109

Prądnik Biały

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe zarządzanie salonem marki Porsche oraz podległym zespołem pracowników

  • Realizacja budżetów spółki w tym podległych departamentów pod kątem przychodów, kosztów i terminów

  • Koordynowanie i monitorowanie realizacji zadań wykonywanych przez podległych pracowników w sposób zapewniający terminową i efektywną realizację celów

  • Współtworzenie i zatwierdzanie budżetu firmy

  • Dbałość o realizację założeń biznesowych ustalanych z Importerem

  • Bieżąca analiza otoczenia rynkowego oraz odpowiednie reagowanie na zmiany

  • Optymalizacja procesów biznesowych i kosztów operacyjnych spółki

  • Bieżąca analiza osiąganych wyników ilościowych, jakościowych i marżowych

  • Reprezentowanie interesów spółki wobec organów zewnętrznych

  • Nadzór nad umowami handlowymi zawieranymi z kontrahentami

  • Współpraca w ramach powierzonych zadań z Zarządem

Nasze wymagania

  • Co najmniej 5 lat doświadczenia w pracy na stanowisku Dyrektora Zarządzającego z ewentualnym wcześniejszym doświadczeniem jako Dyrektor Sprzedaży

  • Udokumentowane sukcesy w rozwoju zarządzanej spółki

  • Wysoko rozwinięte kompetencje menadżerskie

  • Umiejętność analizy finansów przedsiębiorstwa

  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

To oferujemy

  • Pracę w bardzo prestiżowej marce samochodów luksusowych

  • Pracę w spółce o dużym potencjale rozwoju

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze i system premiowy uzależniony od realizacji wspólnie ustalonej strategii rozwoju

  • Możliwość rozwoju zawodowego