Oferta pracy

Dyrektor Zarządzający/ Operacyjny sieci sklepów spożywczych

BIGRAM S.A.O firmie

  • pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Kontrakt B2B
  • Dyrektor

Dla naszego Klienta, właściciela lokalnej sieci sklepów spożywczych, poszukujemy doświadczonej  osoby na stanowisko:

Dyrektor Zarządzający/ Operacyjny sieci sklepów spożywczych

Numer ref.: AH/DZ/0621

Zakres zadań:

  • Zarządzanie siecią 8 sklepów spożywczych na terenie woj. Pomorskiego
  • Kierowanie pracą podległych pracowników (w tym Kierowników Sklepów) poprzez planowanie i organizowanie zadań i zasobów niezbędnych do ich realizacji
  • Analiza istniejących procesów operacyjnych, identyfikacja, inicjowanie i wdrażanie rozwiązań podnoszących efektywność
  • Opracowywanie i wdrażanie strategii biznesowych firmy
  • Wyznaczanie i realizowanie celów wspólnie z podległym zespołem
  • Kreowanie i skuteczne wdrażanie strategii personalnej
  • Zapewnienie płynności finansowej Spółki
  • Planowanie i realizacja założonego budżetu
  • Współpraca i przygotowywanie sprawozdań dla właścicieli
  • Aktywny współudział w kreowaniu nowych obszarów rozwoju

Wymagania:

  • 5-cio letnie doświadczenie w pracy na stanowisku (Regionalnego) Dyrektora Operacyjnego/ Sprzedaży sieci sklepów
  • Znajomość rynku branży spożywczej
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Umiejętność zarządzania strategicznego
  • Nastawienie na osiąganie celów oraz jakość świadczonych usług i satysfakcję klientów
  • Doświadczenia w zakresie budowania i wdrażania strategii sprzedażowych, marketingowych i rozwojowych
  • Umiejętności analityczne
  • Otwartość, pomysłowość i kreatywność

Oferujemy:

  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pakiet benefitów: prowizja od wyników, kursy, szkolenia, pakiet medyczny
  • Samochód służbowy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne