Ta oferta pracy jest nieaktualna od 192 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor Zarządzający Organizacją

  • zachodniopomorskie
  • Dyrektor/Prezes
  • 2017-12-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Poszukujemy Dyrektora Zarządzającego Organizacji

    Region: zachodniopomorskie

    Kluczowe obowiązki:

    • promowanie działalności organizacji wśród jej potencjalnych członków
    • organizowanie eventów firmowych dla pracowników/kadry zarządzającej/Zarządu
    • prowadzenie codziennej działalności organizacji
    • współpraca z biurem rachunkowym

    Wymagane kompetencje oraz umiejętności:

    • wykształcenie wyższe
    • min. 3 lata doświadczenia w pracy w Dziale Komunikacji Wewnętrznej (mile widziane w strukturach Działu Marketingu)
    • doświadczenie w organizacji eventów firmowych
    • doświadczenie w wykorzystywaniu social media w promocji realizowanych projektów
    • doświadczenie w prowadzeniu warsztatów, facylitacji i innych form twórczego generowania rozwiązań
    • umiejętność strategicznego myślenia
    • umiejętności organizacyjne
    • umiejętności sprzedażowe
    • dążenie do celu, osiągania wyników
    • umiejętność tworzenia relacji, kontaktów, sieciowania
    • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz kultura osobista
    • pozytywna energia oraz pasja w działaniu
    • znajomość języka angielskiego
    • prawo jazdy kat. B
    • preferowane miejsce zamieszkania: Poznań

     Oferujemy:

    • pracę na ½ etatu lub kontrakt
    • możliwość pracy zdalnej ze sporadycznymi wyjazdami służbowymi
    • samodzielność w realizacji zadań
    • niezbędne narzędzia
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.