Oferta pracy

Dyrektor Zarządzający

Elkom Trade S.A.

  • Ostrowiec Świętokrzyski

    Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z Zarządem

  • Odpowiedzialność za wynik spółki oraz optymalizacja jej kosztów

  • Odpowiedzialność za osiągnięcie celów wyznaczonych przez Zarząd i ujętych w planach sprzedażowych

  • Umacnianie pozycji spółki na rynku i dalszy jej rozwój

  • Opracowywanie i kontrola planów: rozwoju, inwestycji, budżetu spółki

  • Zarządzanie procesem zmian w organizacji w tym organizacja, optymalizacja i efektywność procesów zarządczych i operacyjnych

  • Budowanie i kształtowanie strategii długo i krótkoterminowej

  • Koordynacja wszystkich działów Spółki w tym nadzorowanie pracy podległych komórek organizacyjnych w obszarze ich efektywności

  • Prowadzenie analiz, raportów dot. sytuacji firmy

  • Budowanie trwałych relacji współpracy wewnątrz i na zewnątrz organizacji

  • Realizacja budżetu sprzedaży, bieżące monitorowanie wyników sprzedaży

  • Przygotowywanie i prowadzenie różnorodnych działań sprzedażowych oraz wdrożenie nowoczesnych metod zarządzania sprzedażą

  • Nadzorowanie standardów jakości w zakresie sprzedaży

  • Budowanie silnych relacji z nowymi i istniejącymi klientami

  • Pozyskiwanie nowych klientów, podejmowanie działań na rzecz rozwoju rynku i kanałów sprzedaży

  • Nadzór nad realizacją procesu sprzedażowego, w tym bieżące monitorowanie prowadzonych działań i realizacji wyników, analiza danych i raportów sprzedażowych, komunikacja w tym zakresie z zarządem i zespołem

  • Monitorowanie rynku oraz trendów technologicznych

  • Nadzór na realizacją planów i budżetów marketingowych

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Doświadczenie na stanowisku Dyrektora Zarządzającego lub Członka Zarządu

  • Doświadczenie w projektach transformacji organizacyjnej

  • Udokumentowane sukcesy w ramach rozwoju spółki

  • Doświadczenie w realizacji projektów

Mile widziane

  • Wykształcenie inżynierskie na kierunku inżynieria procesowa

To oferujemy

  • Udział w tworzeniu nowoczesnej organizacji

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premia

  • Benefity: samochód, komputer, dofinansowane ubezpieczenie grupowe, karta Multisport

Elkom Trade S.A. – jest polskim producentem z 50 letnim doświadczeniem w branży metalowej. Produkujemy m.in. pojemniki siatkowe, pojemniki na wino, rollkontenery, pojemniki na butelki, nadstawki paletowe, wózki do kompletacji.

W chwili obecnej poszukujemy osoby na stanowisko Dyrektora Zarządzającego.

Przewiń do profilu firmy