Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Zarządzający

Acustio Sp. z o.o.

  • Geodetów 176
    Piaseczno, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Dyrektor/Prezes

Geodetów 176

Piaseczno

Acustio – jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą produkującą rozwiązania akustyczne o unikatowym designie. Mamy na koncie prestiżową nagrodę RED DOT Best of the Best w kategorii Product Design jako jedna z 6 polskich firm od1955 roku. Jesteśmy zespołem o dużym doświadczeniu pracującym wiele lat na rynku mebli biurowych. Realizujemy wiele ciekawych projektów w branży office i nie tylko.

Obowiązki

  • Realizacja strategii firmy i założonych celów biznesowych
  • Optymalizacja procesów związanych z funkcjonowaniem firmy
  • Wspieranie Zarządu w kreowaniu planów rozwoju przedsiębiorstwa – aktywny współudział w kreowaniu nowych obszarów rozwoju
  • Przygotowywanie raportów dla Zarządu
  • Współtworzenie P&L oraz kontrola budżetu
  • Odpowiedzialność za wynik finansowy
  • Inicjowanie i nadzorowanie działań związanych z podnoszeniem wydajności i rozwojem zakładu zgodnie z wyznaczonymi wskaźnikami
  • Wdrażanie projektów optymalizacyjnych związanych z ciągłym doskonaleniem obszarów kosztowych i procesów operacyjnych
  • Monitoring planu zatrudnienia, awansów w firmie
  • Dbałość o pozytywny wizerunek i reputację przedsiębiorstwa

Wymagania

  • Wyższe wykształcenie
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku Dyrektora Generalnego, Dyrektora Zarządzającego, Dyrektora Operacyjnego
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w zakresie negocjacji handlowych
  • Umiejętność podejmowania decyzji
  • Zdolność analitycznego, kreatywnego i strategicznego myślenia
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku oraz radzenia sobie w sytuacjach stresowych
  • Odpowiedzialność i sumienność
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu
  • Umiejętność skutecznego motywowania pracowników

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Kluczową rolę pełną wyzwań, odpowiedzialne stanowisko i szeroki zakres kompetencji w stale rozwijającej się organizacji
  • Pakiet medyczny

Ogłoszenie archiwalne