Ta oferta pracy jest nieaktualna od 95 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

dyrektor zarządzający

  • Piła, wielkopolskie
  • Dyrektor/Prezes
  • 2019-02-11

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteś Managerem posiadającym bogate doświadczenie i ekspercką wiedzę w zarządzaniu spółką produkcyjną? Ściśle współpracujesz z Zarządem i biegle posługujesz się językiem angielskim? Koniecznie zapoznaj się z ofertą!

    Nr ref.: /570/05/2018/NP/36903
    Piła
    oferujemy
    • odpowiedzialność za realizację procesów zarządczych
    • wysoka decyzyjność w kwestiach straregiczno-operacyjnych
    • rozwój kompetencji merytorycznych i managerskich
    • pełną wyzwań i możliwości rozwoju pracę
    • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
    • stabilne warunki zatrudnienia, pakiet benefitowy
    zadania
    • zarządzanie i koordynacja działalnością firmy produkcyjnej
    • odpowiedzialność za zarządzanie spółką
    • decyzyjność w kwestii produkcji, zakupu, pozyskiwania źródeł
    • realizacja strategii rozwoju firmy (przewidywanie kierunków rozwoju)
    • zarządzanie zmianą
    • ścisła współpraca z Zarządem oraz Dyrektorem Produkcji
    • zarządzanie zasobami ludzkimi
    oczekujemy
    • doświadczenia w zarządzaniu operacyjnym w firmie produkcyjnej (preferowana branża przemysłowa)
    • wykształcenia wyższego
    • znajomości języka angielskiego na poziomie zaawansowanym
    • doświadczenia w zakresie techniczno-przemysłowym
    • wysokiego poziomu kultury biznesowej
    • wysoko rozwiniętych zdolności przywódczych, oraz negocjacyjnych
    • umiejętności podejmowania decyzji, wysokiej inicjatywy w działaniu
    • znajomość zagadnień finansowych, zdolności analitycznych
    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47