Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor zarządzający pionem produkcji

Nord Capital Sp. z o.o.O firmie

Nord Capital Sp. z o.o.

Pucka 4

Rekowo Górne (pow. pucki; gm. Puck)

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie działem produkcji zakładu przetwórstwa rybnego,

  • Koordynowanie prac podległego personelu,

  • Opracowanie strategii produkcyjnej : przygotowanie planu produkcji, planowanie potrzeb materiałowych, analizowanie i zatwierdzanie kosztów produkcji,

  • Organizowanie procesów produkcyjnych w sposób zapewniający osiąganie założonych celów,

  • Odpowiedzialność za prawidłową i terminową realizację zamówień produkcyjnych,

  • Zarządzanie i nadzorowanie przebiegu procesu produkcyjnego,

  • Opracowanie, analiza, wdrażanie oraz kontrola rozwiązań zwiększających efektywność pracy,

  • Odpowiedzialność za wydajność produkcji, jakość produktu i terminowość realizacji zleceń,

  • Pozyskiwanie i wprowadzanie nowych technologii,

  • Przygotowywanie bieżących raportów i oceny rezultatów działalności produkcyjnej firmy,

  • Kształtowanie procesów produkcyjnych , wdrażanie innowacji i usprawnień,

  • Nadzór i odpowiedzialność za bezpieczeństwo i organizację pracy,

  • Ścisła współpraca i raportowanie do Zarządu Spółki.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie.

  • Minimum np. 3-letnie doświadczenie w kierowaniu działem produkcji, mile widziane doświadczenie w przetwórstwie rybnym lub innym przetwórstwie spożywczym,

  • Znajomość standardów jakości HACCP, IFS, itp.,

  • Umiejętność analitycznego myślenia,

  • Umiejętność ustalania priorytetów,

  • Inicjatywa działania, umiejętności organizacyjne, współpraca pozostałymi z działami firmy.

  • Komunikatywność, samodzielność w działaniu, dyspozycyjność,

  • Umiejętność pracy w zespole i nieustanne szukanie rozwiązań,

  • Duże zaangażowanie w realizowane cele.

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • stałe wynagrodzenie+ premia

  • możliwość awansu pionowego

  • 70% pracowników produkcji jest z nami od co najmniej 10 lat

  • przyjazna atmosfera

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne