Oferta pracy

Dyrektor Zarządzający Placówką Oświatową

Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego O firmie

Rekrutacja zdalna

Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego

plac Powstańców Śląskich 1

Wrocław

Wyższa Szkoła

Kształcenia Zawodowego
to nowoczesna uczelnia zajmująca się podwyższaniem kompetencji oraz kwalifikacji zawodowych. Obecnie tworzymy szeroki wachlarz studiów podyplomowych.

Zakres obowiązków:

  • Uczestnictwo w tworzeniu strategii rozwoju biznesowego placówki oraz nadzór nad jej realizacją,
  • Wspieranie rektora w wypełnianiu zadań administracyjnych oraz nadzór nad organizacją i bieżącym funkcjonowaniem placówki
  • Prowadzenie i nadzór nad dokumentacją szkolną zgodnie z przepisami prawa oświatowego
  • Realizacja zadań promocyjnych
  • Kompleksowe zarządzanie operacyjną działalnością placówki w powierzonych obszarach,
  • Inicjowanie i nadzór nad wdrażaniem nowych projektów mających na celu rozwój placówki oraz podwyższenie jej standardu i rozpoznawalności,
  • Zapewnienie realizacji krótko i długoterminowych planów oraz ich wdrożenie i ewentualne usprawnienie
  • Podpisywanie umów i innych dokumentów formalnych,

Wymagania:

  • Znajomość nowych przepisów o szkolnictwie wyższym,
  • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku kierowniczym,
  • Doskonała znajomość nowoczesnych metod zarządzania placówką oświatową
  • Znajomość prawa oświatowego,
  • Wysokie umiejętności interpersonalne, w tym komunikatywność, nawiązywanie i budowanie dobrych relacji interpersonalnych i biznesowych,
  • Umiejętności zarządzania zespołem i motywowania pracowników,
  • Doskonała organizacja pracy własnej,

Oferujemy:

  • Odpowiedzialne i samodzielne stanowisko,
  • Możliwość wdrażania innowacyjnych rozwiązań, samodzielnego kształtowania zespołu oraz nadzorowanych procesów,
  • Dowolność przy wyborze formy zatrudnienia (UoP lub kontrakt B2B),
  • Realny wpływ na funkcjonowanie firmy,
  • Stałe i terminowe wynagrodzenie,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Benefity,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Wyższą Szkołą Kształcenia Zawodowego z siedzibą i adresem w Przemyślu, ul. Rolnicza 10, 37-700 Przemyśl, powstałą w wyniku decyzji Ministerstwa Edukacji Narodowej Nr DSW-3-0145-378/EKO/2001 i wpisaną do i wpisaną do Ewidencji Uczelni Niepublicznych pod nr 208 Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy