Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Zarządzający

TAR HEEL CAPITAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • podkarpackie

    podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • kształtowanie i realizację skutecznej strategii rozwoju spółki,

  • kształtowanie strategii sprzedażowo-marketingowej i na tej podstawie przygotowanie planów biznesowych spółki,

  • realizacja założonych celów sprzedażowych w tym zdobywanie nowych klientów,

  • utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami oraz dostawcami,

  • kreowanie i rozwijanie istniejącego portfela produktowego,

  • optymalizacja procesów biznesowych i produkcyjnych,

  • odpowiedzialność za nadzór nad działalnością operacyjną i produkcyjną spółki,

  • odpowiedzialność za realizację budżetu spółki oraz długoterminowych planów finansowych,

  • zarządzanie i nadzór nad bieżącą, operacyjną działalnością spółki,

  • nadzór nad umowami handlowymi zawieranymi z kontrahentami,

  • reprezentowanie interesów spółki wobec organów zewnętrznych,

  • ścisła współpraca i raportowanie do Rady Nadzorczej i właścicieli spółki,

  • współpraca i rozwijanie relacji biznesowych z kontrahentami,

  • zarządzanie podległym zespołem.

Nasze wymagania

  • sukcesy w rozwoju biznesu poparte wynikami zarządzanych spółek,

  • wykształcenie wyższe, preferowane inżynierskie lub ekonomia lub zarządzanie,

  • wieloletnie doświadczenie na stanowisku menedżerskim w tym co najmniej kilkuletnie doświadczenie jako członek zarządu spółki kapitałowej,

  • minimum 10 letnie doświadczenie w branży produkcyjnej,

  • doświadczenie w rozwoju produktów i sprzedaży dla klientów B2B w Polsce i rynkach zagranicznych,

  • doświadczenie w zarządzaniu i kierowaniu zespołami pracowników,

  • wysoko rozwinięte kompetencje menadżerskie,

  • doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,

  • umiejętność strategicznego myślenia,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • studia MBA będą dodatkowym plusem.

Mile widziane

  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • pracę w spółce w szybko rozwijającej się firmie i dużym potencjale rozwoju,

  • aktywny wpływ na wytyczanie kierunku rozwoju firmy,

  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy uzależniony od wyników pracy,

  • możliwość współpracy z prywatnym funduszem inwestycyjnym

TAR HEEL CAPITAL jest wiodącą polską firmą w branży private equity, który pomaga firmom osiągnąć pozycje liderów rynku, a inwestorom zapewnia ponadprzeciętne stopy zwrotu. Jesteśmy partnerem dla przedsiębiorców szukających kapitału, który przyśpieszy rozwój biznesu, dla właścicieli planujących sprzedaż swojej firmy, dla menadżerów chcących zostać wspólnikami w biznesie oraz dla kandydatów chcących rozwijać swoje kompetencje w dynamicznym zespole inwestycyjnym.

Przewiń do profilu firmy

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami