Oferta pracy

Dyrektor Zarządzający

Integra Consulting Poland

  • Poznań, wielkopolskie

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor
  • rekrutacja zdalna
INTEGRA Consulting Poland (www.integra-consulting.pl) obecna jest na rynku od 1997 r. Znajdujemy się w czołówce firm szkoleniowo-doradczych. Realizujemy programy rozwojowe, wzmacniamy odpowiedzialność i zaangażowanie jednostek oraz zespołów. Dzięki naszym rekomendacjom zatrudniani zostają najlepsi kandydaci – specjaliści i menadżerowie.

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się, ogólnopolskiej sieci hurtowni instalacyjnej, działającej na rynku od 1997 roku, poszukujemy osoby na stanowisko:
DYREKTOR ZARZĄDZAJĄCY
Lokalizacja: Poznań

Twoje zadania będą polegały na:

  • Zarządzanie i nadzór nad bieżącymi działalnością operacyjną firmy (zakupy, logistyka, magazyn, finanse, sprzedaż marketing) w siedzibie firmy oraz 3 oddziałach
  • Nadzorowanie pracą zespołów, motywowanie oraz rozliczanie kierowników oddziałów z efektów podejmowanych działań
  • Podejmowanie działań mających na celu poprawę efektywności pracy
  • Współtworzenie i nadzór nad budżetem
  • Wdrażanie strategii mających na celu optymalizację kosztów
  • Tworzenie, jak i wdrażanie strategii rozwoju spółki we współpracy z Prezesem firmy
  • Realizacja działań inwestycyjnych w zakresie ekspansji firmy
  • Budowanie i utrzymywanie relacji opartych na zaufaniu z kluczowymi klientami, partnerami, interesariuszami
  • Prowadzenie negocjacji handlowych w obszarze zakupów i sprzedaży
  • Raportowanie do Prezesa firmy

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na stanowisku Dyrektora Zarządzającego/Operacyjnego lub na stanowiskach pokrewnych związanych z odpowiedzialnością za  działania i strategie rozwoju firmy
  • Doświadczenie w pracy w branży budowlanej, w hurtowni materiałów sanitarnych, instalacyjnych, wod-kan, budowalnych – dodatkowy atut
  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i samodzielność
  • Wysokie kompetencje interpersonalne;
  • Wysoka motywacja, odwaga, proaktywność, i dynamika w działaniu
  • Wysokie kompetencje negocjacyjne
  • Zdolność strategicznego myślenia
  • Orientacja na cel biznesowy, rozwój rynku oraz klienta
  • Biegła znajomość MS Excel
  • Doświadczenie w pracy z systemem ERP, SAP/Comarch/Quantum Qguar

 Pracodawca zapewnia:­

  • Odpowiedzialne stanowisko i szeroki zakres kompetencji
  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznie i stale rozbudowującej się firmie
  • Realny wpływ na dalszy rozwój przedsiębiorstwa
  • Wynagrodzenie uwzględniające posiadane kwalifikacje (pensja stała + premie + narzędzia pracy)

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe kryteria, prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku „Aplikuj”.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Administratorem danych osobowych jest Integra Consulting Poland Sp. z o.o. Sp. k., ul. Górki 7, 60-204 Poznań.

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe kryteria, prosimy o przesłanie CV z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Integra Consulting Poland Sp z o.o. Sp. k. z siedzibą w Poznaniu w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych procesach rekrutacyjnych” za pomocą przycisku Aplikuj na stronie.

Ogłoszenie archiwalne