Oferta pracy

Dyrektor Zarządzający

SIMA Consulting Sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta - jedynej tego typu firmy w Polsce z branży obróbki metali, poszukujemy osoby na stanowisko Dyrektora Zarządzającego.

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie innowacyjnym przedsiębiorstwem produkcyjnym zatrudniającym 180 osób,

  • wyznaczanie celów, egzekwowanie wyników,

  • współtworzenie i realizacja strategii rozwoju firmy,

  • strategiczne zarządzanie kapitałem ludzkim,

  • prowadzenie negocjacji z kluczowymi partnerami biznesowymi firmy,

  • ścisła współpraca z udziałowcami.

Wymagania pracodawcy

  • metodyczne podejście do biznesu i zdolności przywódcze,

  • wykształcenie techniczne lub ekonomiczne (studia MBA będą dodatkowym atutem),

  • doświadczenie w negocjacjach biznesowych,

  • co najmniej pięcioletni staż pracy na stanowisku zarządczym w firmie zatrudniającej kilkadziesiąt osób,

  • dobra znajomość języka angielskiego (mile widziana znajomość dodatkowego języka),

  • dyspozycyjność do zagranicznych podróży służbowych,

  • udokumentowane osiągniecia i sukcesy zawodowe w pracy na podobnym stanowisku.

Pracodawca oferuje

  • współudział w kreowaniu firmy o dużym znaczeniu rynkowym, będącym jednym ze światowych liderów w swojej branży,

  • ciekawą pracę managerską w ścisłym kierownictwie firmy o stabilnej i ugruntowanej rynkowo pozycji, zasięgu narodowym i dobrej kondycji finansowej,

  • współpraca z dobrym zespołem fachowców,

  • atrakcyjne wynagrodzenie + benefity pozapłacowe,

  • po wdrożeniu awans do Zarządu.

SIMA Consulting, zespół headhunterów i handlowców, który od 7 lat rekrutuje managerów, ekspertów i specjalistów na terenie całego kraju.

Przewiń do profilu firmy