Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1296 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor Zarządzający

  • wielkopolskie
  • Dyrektor/Prezes
  • 24.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Nasz Klient – Spółka produkcyjna w Poznaniu, o wielkości sprzedaży 20 mln rocznie, działająca w branży mechanicznej, poszukuje Kandydata / Kandydatki na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań
    Numer referencyjny: 2015/ HRK/ DZ

    Zadania to kierowanie całością spółki w tym:

    • odpowiedzialność za procesy zarządcze, sprzedażowe, zakupowe i operacyjne firmy
    • rozwój działalności, rozwój inwestycyjny firmy
    • tworzenie okresowych  planów finansowych i ich realizacja
    • dbałość o formalno-prawną zgodność wszystkich aspektów działalności firmy z obowiązującymi przepisami
    • nadzór nad procesem produkcyjnym

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne
    • studia podyplomowe z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem
    • doświadczenie na stanowisku kierowniczym w firmie o profilu produkcyjnym, branża mechaniczna
    • udokumentowane sukcesy w zarządzaniu
    • umiejętności negocjacyjne
    • komunikatywność i samodzielność w działaniu
    • wytrwałość i determinacja w osiąganiu założonych celów
    • dobra organizacja pracy

    Oferujemy:

    • atrakcyjne warunki zatrudnienia
    • odpowiednie narzędzia pracy
    • ciekawą pracę w dynamicznym zespole

    Wszystkie zainteresowane osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego wraz z klauzulą dotycząca zgody na przetwarzanie danych osobowych, na adres:

    [email protected]

    Informujemy, że nadesłane aplikacje spływają bezpośrednio do naszego Klienta. Firma HRK S.A. nie prowadzi procesu rekrutacji na powyższe stanowisko, nie dokonuje żadnej selekcji dokumentów i nie jest administratorem w rozumieniu Ustawy o Ochronie Danych Osobowych. Rola HRK S.A. ogranicza się wyłącznie do publikacji powyższej oferty pracy.

    Wszystkie aplikacje zostaną przekazane bezpośrednio naszemu Klientowi, który prosi o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.