Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Zarządzający Prefabrykacją Betonową

HRE Investments O firmie

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zakładem produkcyjnym, zatrudniającym ok. 30 pracowników

  • Optymalizacja procesów operacyjnych oraz produkcji elementów prefabrykowanych

  • Wprowadzanie nowych rozwiązań i technologii w produkcji

  • Kreowanie i realizowanie strategii oraz celów długookresowych firmy

  • Realizacja planów inwestycyjnych, nadzór nad infrastrukturą fabryki

  • Wdrażanie narzędzi Lean Manufacturing

  • Zarządzanie budżetem oraz proponowanie rozwiązań zapewniających dotrzymywanie celów budżetowych oraz KPI

  • Nadzór nad realizacją założeń budżetowych projektów (analizowanie wyników finansowych i podejmowanie działań umożliwiających optymalizację kosztów)

  • Inicjowanie i wdrażanie zmian organizacyjnych oraz inspirowanie nowych form, metod i kierunków działań zakładu

  • Nadzór nad wysoką jakością i innowacyjnością produkowanych wyrobów

  • Nadzór nad efektywnym wykorzystaniem istniejących narzędzi pracy przez podległych pracowników oraz mieniem firmy

  • Współpraca z kluczowym Klientem – developerem o zasięgu ogólnopolskim

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowiskach kierowniczych, związanych z zarządzaniem obszarem operacyjnym

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie lub ekonomiczne (preferowane w zakresie Zarządzania Produkcją)

  • Doświadczenie w optymalizacji procesów produkcyjnych i logistycznych

  • Umiejętność tworzenia analiz biznesowych, raportowania kluczowych wskaźników

  • Doświadczenie w zakresie Lean Managemet

  • Znajomość finansów w stopniu pozwalającym na pełną interpretację sprawozdań i analiz finansowych

  • Potwierdzony sukces w zarządzaniu poparty referencjami

  • Operatywność, przedsiębiorczość, inicjatywa, silna motywacja w dążeniu do realizacji założonych celów

  • Zdolność analitycznego myślenia, pracy koncepcyjnej i strategicznej, umiejętność planowania i przewidywania

  • Silna i przekonywująca osobowość, zdolności przywódcze, pewność siebie w podejmowaniu decyzji

  • Zdolności menadżerskie i umiejętność zarządzania zespołem pracowników

  • Rzeczowość, umiejętność jasnego formułowania wniosków i wyrażania opinii

  • Pragmatyzm, umiejętność rozwiązywania problemów

  • Umiejętności interpersonalne, zdolność tworzenia autorytetu i zaufania

  • Elastyczność, umiejętność adaptacji, dyspozycyjność

  • Mobilność – gotowość do wyjazdów służbowych

  • Znajomość języka angielskiego, znajomość innych języków obcych (dodatkowy atut)

Mile widziane

  • Doświadczenie przy produkcji wyrobów betonowych

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę/kontraktu B2B

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Realny wpływ na strategię rozwoju i wizerunku firmy

  • Możliwość dołączenia do dynamicznie rozwijającej się grupy kapitałowej

  • Grupowe ubezpieczanie na życie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • kawa / herbata

HRE Investments

HRE Investments to niezależny holding inwestycyjny typu private equity działający w sektorze nieruchomości. Zajmuje się inwestowaniem kapitału własnego oraz w imieniu polskich i międzynarodowych inwestorów prywatnych jak i instytucjonalnych.

Przewiń do profilu firmy