Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor zarządzający

ATRIA Polska Sp. z o.o.

  • Pszczyna

    Pszczyna, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 6 miesięcy temu
  • kontrakt B2B
  • dyrektor
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • Rozwój sprzedaży;

  • Maksymalizację zysków;

  • Współtworzenie i realizację planów rozwoju;

  • Zarządzanie operacyjne i koordynację pracy wszystkich działów w firmie;

  • Zarządzanie pracownikami poprzez wyznaczanie celów i zadań oraz motywowanie do ich osiągania;

  • Kontrolę i nadzór nad finansami spółki, monitorowanie płynności oraz wyników firmy.

Nasze wymagania

  • Idealny kandydat to osoba:

  • Zorientowana na osiąganie celów;

  • Posiadająca doświadczenie w zarządzaniu zakładem produkcyjnym (doświadczenie w branży będzie dodatkowym atutem);

  • Umiejąca samodzielnie podejmować decyzje;

  • Posiadająca umiejętności w zarządzaniu ludźmi;

  • Posiadająca wysoko rozwinięte umiejętności przywódcze;

  • Posiadająca zdolności analityczne;

  • Posiadająca wykształcenie wyższe (zarządzanie, ekonomia).

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Wpływ na rozwój firmy;

  • Udział w podejmowaniu kluczowych decyzji w firmie;

  • Możliwość realizowania własnych pomysłów;

  • Pracę w młodym, ambitnym zespole;

  • Pracę w przyjaznej atmosferze.

O nas

ATRIA Polska to prężnie rozwijająca się drukarnia fleksograficzna, która ma aspiracje stać się liderem w swojej branży. Naszym celem jest dostarczanie produktów wysokiej jakości oraz zbudowanie trwałych relacji z klientami w Polsce i zagranicą. Tworzymy przyjazne miejsce pracy dla ludzi pełnych zapału i pasji, którzy mogą rozwijać się wraz z firmą.