Logo Pracuj.pl

Dyrektor zarządzający

ATRIA Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Pszczyna
    Pszczyna, śląskie
  • kontrakt B2B
  • dyrektor
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:
  • Rozwój sprzedaży;
  • Maksymalizację zysków;
  • Współtworzenie i realizację planów rozwoju;
  • Zarządzanie operacyjne i koordynację pracy wszystkich działów w firmie;
  • Zarządzanie pracownikami poprzez wyznaczanie celów i zadań oraz motywowanie do ich osiągania;
  • Kontrolę i nadzór nad finansami spółki, monitorowanie płynności oraz wyników firmy.

Nasze wymagania

  • Idealny kandydat to osoba:
  • Zorientowana na osiąganie celów;
  • Posiadająca doświadczenie w zarządzaniu zakładem produkcyjnym (doświadczenie w branży będzie dodatkowym atutem);
  • Umiejąca samodzielnie podejmować decyzje;
  • Posiadająca umiejętności w zarządzaniu ludźmi;
  • Posiadająca wysoko rozwinięte umiejętności przywódcze;
  • Posiadająca zdolności analityczne;
  • Posiadająca wykształcenie wyższe (zarządzanie, ekonomia).

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Wpływ na rozwój firmy;
  • Udział w podejmowaniu kluczowych decyzji w firmie;
  • Możliwość realizowania własnych pomysłów;
  • Pracę w młodym, ambitnym zespole;
  • Pracę w przyjaznej atmosferze.

O nas

ATRIA Polska to prężnie rozwijająca się drukarnia fleksograficzna, która ma aspiracje stać się liderem w swojej branży. Naszym celem jest dostarczanie produktów wysokiej jakości oraz zbudowanie trwałych relacji z klientami w Polsce i zagranicą. Tworzymy przyjazne miejsce pracy dla ludzi pełnych zapału i pasji, którzy mogą rozwijać się wraz z firmą.

Dyrektor zarządzający, Pszczyna