Dyrektor Zarządzający - R&D (elektronika)

ASISTWORK Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 16 dni
    do: 07 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Współudział w kreowaniu i realizowaniu strategii firmy.

  • Sprawne i zgodne z procedurami zarządzanie działalnością operacyjną.

  • Nadzorowanie projektów rozwoju istniejących i wdrażania nowych produktów.

  • Nadzór nad nowymi projektami optymalizacyjnymi.

  • Dbanie o przepływ informacji pomiędzy poszczególnymi działami.

  • Analiza trendów technologicznych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe.

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z rozwojem produktu (R&D).

  • Umiejętność zarządzania projektami.

  • Innowacyjność i kreatywność.

  • Umiejętność rozwiązywania problemów.

Tak się u nas pracuje