Oferta pracy

Dyrektor Zarządzający

Digitree GroupO firmie

  • Rybnik, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor

Jesteśmy spółką technologiczną, która swoimi rozwiązaniami wspiera działy marketingu i sprzedaży w ich codziennym działaniu. Nasze projekty stanowią odpowiedź na potrzeby Klientów związane z precyzyjną komunikacją oraz sprzedażą ich produktów i usług. Nadrzędnym celem działalności Spółki Digitree Group jest właśnie wspieranie ich sprzedaży.

Jesteśmy wiodącą spółką w Grupie Kapitałowej Digitree Group S.A., która w swoim portfelu posiada 9 spółek w 5 lokalizacjach w Polsce. Dbamy o candidate oraz employee experience. Zależy nam na osobach o wyjątkowych umiejętnościach, doświadczeniu i otwartym umyśle, którzy - jako pracownicy Digitree - mogą korzystać z szerokiego pakietu benefitów oraz wsparcia w dążeniu do nabycia nowych kompetencji. Jeśli chcesz częścią szybko rozwijającej się firmy z ugruntowaną pozycją na rynku - aplikuj!

Zadania:

Realizacja strategii biznesowej spółki poprzez kreowanie i wdrażanie krótko, średnio i długoterminowych planów a w szczególności:

  • Budowa, rozwój i koordynacja jakości procesu sprzedażowego
  • Rozwój i koordynacja procesów Client Service
  • Rozwój produktu SARE System & SARE Hub

Budowa wartości SARE w ramach Grupy Kapitałowej

  • Kreacja synergii biznesowych w ramach Grupy
  • Budowa świadomości produktów SARE na rynku
  • Długotrwała kreacja wartości poprzez strategiczny rozwój produktów spółki

Zarządzanie całością organizacji

  • Inicjowanie i wdrażanie rozwiązań zmierzających do optymalizacji wszystkich procesów zachodzących w firmie
  • Przygotowanie propozycji budżetów kosztowych i inwestycyjnych
  • Wdrażanie i nadzór nad nowymi projektami
  • Organizowanie i nadzorowanie pracy podległych pracowników
  • Przygotowywanie raportów i analiz

Wymagania:

  • Min. 10 lat doświadczenia na stanowiskach managerskich w działach marketingu lub sprzedaży
  • 3 - 5 lat doświadczenia w segmencie Digital
  • Poparte doświadczeniem umiejętności w zakresie budowy procesów NB & CS
  • Zarządzanie P&L we wszystkich jego aspektach
  • Żywe zainteresowanie branżą Digital & E-commerce
  • Zarządzanie zespołem, rozwój zespołu oraz zarządzanie kulturą organizacji
  • Otwartość do podejmowania ryzyka
  • Przedsiębiorczość i decyzyjność
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji i prezentacji, umiejętność wystąpień publicznych
  • Zdolności analityczne
  • Doskonała komunikatywność
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Pracę w kreatywnym i ambitnym zespole
  • Realny wpływ na strategię rozwoju i wizerunku firmy
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Duże możliwości rozwoju - udział w szkoleniach, możliwość awansu w strukturach firmy
  • Benefity - dofinansowanie do karty sportowej, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, zajęcia z j. obcych,
  • Komfortowe miejsce pracy - znajdujemy się w samym centrum Rybnika,
  • Świetną, niekorporacyjną atmosferę pracy w gronie ambitnych ludzi - nie ograniczamy się dress codem, a z Zarządem jesteśmy na „Ty".
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy