Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Zarządzający Segmentem Agro

PTWP S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • aktywne współtworzenie i realizacja strategii sprzedażowej w obszarze agro w ramach Grupy PTWP (portale branżowe: farmer.pl, sadyogrody.pl, gieldarolna.pl),

  • współodpowiedzialność za procesy sprzedażowe w obszarze oraz współtworzenie budżetu oraz planu biznesowego,

  • skuteczne zarządzanie podległym zespołem,

  • prowadzenie bieżących ustaleń z kluczowymi klientami i partnerami biznesowymi,

  • inicjowanie i wdrażanie zmian produktów, usług oraz nowych form, metod i kierunków działań w ramach segmentu agro,

  • dbałość o realizację komercyjnych projektów redakcyjnych,

  • zapewnienie wysokiej jakości realizowanych projektów i zadań.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w obszarze sprzedaży i marketingu w obszarze agro na polskim rynku,

  • minimum 5 lat doświadczenia zawodowego w zarządzaniu rozproszonym zespołem (liczba pracowników: 10+),

  • doświadczenie w projektach e-commerce,

  • praktyczna wiedza i doświadczenie z zakresu zarządzania projektami,

  • elastyczność oraz doświadczenie w zarządzaniu wieloma zadaniami o wysokim priorytecie,

  • doskonale rozwinięte kompetencje związane z delegowaniem i egzekwowaniem zadań,

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • bardzo dobra organizacja pracy,

  • duża samodzielność w działaniu.

To oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • przyjazną atmosferę,

  • dużą samodzielność w działaniu.

PTWP S.A.

Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości S.A. (Grupa PTWP) jest firmą działającą w obszarze zintegrowanych rozwiązań w zakresie komunikacji i nowych mediów, jej aktywność skupia się na rynku internetowym. Grupa PTWP zajmuje się organizacją kongresów, konferencji, seminariów i wydarzeń specjalnych na czele z Europejskim Kongresem Gospodarczym. W skład Grupy PTWP wchodzi także spółka PTWP-ONLINE Sp. z o.o. wydawca 20 portali branżowych oraz PTWP Event Center zarządzająca Międzynarodowym Centrum Kongresowym i Halą Widowiskowo-Sportową Spodek w Katowicach.

Przewiń do profilu firmy

W przypadku zainteresowania zatrudnieniem na powyższym stanowisku, prosimy o przesłanie mailem aplikacji (CV). W tytule wiadomości mailowej proszę wpisać nazwę stanowiska, którego dotyczy aplikacja. Wysłany mail stanowi jednocześnie wniosek kandydata o wykorzystanie zawartych w niej danych w procesie rekrutacji. Aplikację prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.