Oferta pracy

Dyrektor Zarządzający – serwis samochodów ciężarowych

STT SERVICE TRUCK & TRAILER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Sławków, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Kontrakt B2B
  • Dyrektor

Firma STT SERVICE TRUCK & TRAILER SP. Z O. O. SP. K. w Sławkowie świadczy pełen zakres usług w zakresie napraw pojazdów ciężarowych, mycia pojazdów ciężarowych, parkingu, tachografów oraz przeglądów diagnostycznych

Opis stanowiska:

  • nadzór i rozliczenia nad całym obiektem serwisowym
  • planowanie i nadzór nad pracą serwisu (warsztat, myjnia, parking, OSKP, tachografy) oraz odpowiednie prowadzenie go mające na celu maksymalizację efektywności i rentowności
  • nadzór nad pracą mechaników
  • nadzór nad stanami magazynowymi części
  • nadzorowanie przebiegu napraw, kontrola jakości naprawy, rozliczanie zleceń serwisowych
  • prowadzenie i nadzór na dokumentacją i naprawami w systemie firmy
  • doradztwo techniczne w zakresie napraw serwisowych
  • nadzór nad likwidacją szkód komunikacyjnych

Wymagania:

  • preferowane wykształcenie średnie lub wyższe techniczne
  • minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość rynku motoryzacyjnego (głównie transport ciężki)
  • umiejętność rozwiązywania problemów oraz pracy pod presją czasu
  • silna motywacja i nastawienie na cel
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie B2B
  • niezbędne narzędzia pracy
  • interesującą i odpowiedzialną pracę w systemie motywacyjnym
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy