Oferta pracy

Dyrektor Zarządzający

Citronex I Sp. z o.o.

  • Opolska 30, Siechnice
    Siechnice, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor

Opolska 30

Siechnice

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe zarządzanie podległym zakładem oraz jego zasobami

  • Realizacja strategii firmy i założonych celów biznesowych

  • Czynna współpraca ze wszystkimi działami oraz aktywne budowanie zespołu

  • Wspieranie Zarządu w kreowaniu planów rozwoju przedsiębiorstwa

  • Wdrażanie projektów optymalizacyjnych związanych z ciągłym doskonaleniem obszarów kosztowych i procesów operacyjnych

  • Wyznaczanie celów dla poszczególnych pionów i kontrola ich realizacji

  • Systematyczne raportowanie poziomu wykonania wyznaczonych celów do Zarządu Spółki

  • Dbałość o pozytywny wizerunek i reputację przedsiębiorstwa

  • Budowanie relacji biznesowych z Kontrahentami

Nasze wymagania

  • Co najmniej 4-letnie doświadczenie w zarządzaniu zakładem

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny

  • Wyższe wykształcenie

  • Postawa silnie ukierunkowana na realizację założonych celów

  • Znakomite umiejętności organizacyjne zarówno pracy własnej jak i podległego zespołu

  • Zdolność analitycznego, kreatywnego i strategicznego myślenia

  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku oraz radzenia sobie w sytuacjach stresowych

  • Gotowość do relokacji, również poza granice kraju

  • Umiejętność budowania skutecznych, zmotywowanych zespołów

  • Wysokie zdolności komunikacyjne

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Kluczową rolę pełną wyzwań w stale rozwijającej się organizacji

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Współpracę w oparciu o umowę B2B lub umowę o pracę

  • Stanowisko z wysokim poziomem decyzyjności i jasno określonymi celami

  • Szerokie możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy w atrakcyjnym obszarze uprawy warzyw z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi w firmie, która jest liderem na rynku

  • Wdrożenie - Siechnice k. Wrocławia, docelowo relokacja do jednej z lokalizacji Citronex – możliwa również poza granice Polski

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

PPO Siechnice to jeden z największych producentów pomidorów szklarniowych w Polsce. Nasze nowoczesne szklarnie znajdują się w Siechnicach koło Wrocławia oraz w Bogatyni (Polskie Pomidory S.A). Łączna powierzchnia naszych plantacji to 55 ha, w których dojrzewają różne odmiany pomidora oraz najsmaczniejszy w Polsce – Pomidor Malinowy. Nasze pomidory znajdziesz w największych sieciach handlowych w kraju. W tym roku planujemy otwarcie kolejnej inwestycji – 23 ha szklarni w Ryczywole, koło Kozienic.

Przewiń do profilu firmy