Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Zarządzający Siecią Sprzedaży

MRS TELECOM sp. z o.o.O firmie

MRS TELECOM sp. z o.o.

Dąbrowskiego 292

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja celów sprzedażowych,

  • Poszukiwanie nowych kierunków rozwoju sprzedaży,

  • Planowanie procesów wsparcia sprzedaży,

  • Zarządzanie wskaźnikami KPI,

  • Prognozowanie sprzedaży i tworzenie raportów na potrzeby zarządu

  • Analiza bieżących systemów prowizyjnych, danych sprzedażowych oraz oferty konkurencji w celu wyboru najlepszej taktyki sprzedaży i maksymalizację przychodów,

  • Wdrażanie krótko i długoterminowej strategii w zakresie rozwoju sieci sprzedaży,

  • Dzielenie się dobrymi praktykami w zapewnianiu wysokiej jakości obsługi klienta,

  • Organizacja zarządzania siecią sprzedaży 100 przedstawicieli handlowych i doradców klienta,

  • Wspieranie podległych dyrektorów regionalnych w identyfikowaniu nowych możliwości sprzedażowych, realizacji wyznaczonych celów sprzedaży jak również rozwoju sieci przedstawicieli handlowych,

  • Rekrutowanie i właściwe diagnozowanie potrzeb szkoleniowo-rozwojowych sieci sprzedaży,

  • Motywowanie i ocena pracy podległego personelu

  • Tworzenie pozytywnego wizerunku firmy na rynku telekomunikacyjnym

  • Nadzór nad pracami administracyjnymi biura

  • Raportowanie zgodnie z przyjętymi standardami do Zarządu Spółki

  • Miejsce pracy: cała Polska

Nasze wymagania

  • Minimum 5 lat doświadczenia w zarządzaniu rozproszoną siecią sprzedaży w segmencie małych i średnich przedsiębiorstw

  • Doświadczenie w branży telekomunikacyjnej lub teleinformatycznej będzie dodatkowym atutem

  • Doświadczenie w sprzedaży produktów i usług w kanale B2B

  • Doskonała znajomość handlowych wskaźników sprzedaży i metod ich osiągania

  • Umiejętność motywowania zespołu do realizowania powierzonych zadań

  • Doskonale rozwinięte kompetencje związane z zarządzaniem i motywowaniem pracowników,

  • Świetna organizacja pracy własnej oraz samodyscyplina,

  • Orientacja na wynik oraz wytrwałość w realizacji założonych celów,

  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i interpersonalne,

  • Wysoko rozwinięte zdolności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, zarządzanie i marketing),

  • Gotowość do odbywania podróży na terenie całej Polski.

  • Umiejętność zarządzania powierzonym budżetem

To oferujemy

  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia (wysoką podstawę i progresywny system premiowy)

  • Dużą samodzielność i możliwość realizacji własnych pomysłów,

  • Możliwość współtworzenia wizji rozwoju firmy,

  • Przyjazną i partnerską atmosferę pracy,

  • Pakiet benefitów pozapłacowych,

  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon.

MRS Telecom jest jedną z największych i najdynamiczniej rozwijających się firm zarządzających zewnętrzną siecią sprzedaży Orange. Specjalizujemy się w sprzedaży usług telekomunikacyjnych w kanale B2B w segmencie małych i średnich przedsiębiorstw. Mamy 15 letnie doświadczenie i ciągły apetyt na rozwój.

Przewiń do profilu firmy