Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor Zarządzający

  • śląskie
  • Dyrektor/Prezes
  • 19.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Międzynarodowy producent maszyn budowlanych, w związku z dynamicznie rozwijający działalnością poszukuje do swojej spółki zależnej w Polsce kandydatów na stanowisko:

    DYREKTOR ZARZĄDZAJĄCY

    Miejsce pracy: Śląsk

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW

    • Przygotowywanie i wrażanie strategii sprzedażowo-marketingowej Spółki
    • Nadzór na realizacją celów sprzedażowych
    • Budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z kluczowymi klientami w Polsce i Europie Środkowej
    • Monitorowanie i bieżące informowanie Zarządu o sytuacji rynkowej w Regionie
    • Współpraca z Centralą Firmy oraz udział w pracach Group Management Team
    • Promowanie pozytywnego wizerunku Firmy i jej produktów
    • Reprezentowanie Spółki wobec organów zewnętrznych

    WYMAGANIA

    • Doświadczenie w sprzedaży urządzeń technicznych, najlepiej maszyn budowlanych
    • Znajomości specyfiki branży budowlanej oraz znajomości działających na nim firm
    • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne
    • Przynajmniej kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu samodzielną jednostką
    • Udokumentowane doświadczenie w zarządzaniu zespołem handlowym
    • Umiejętność budowania długofalowych relacji z głównymi partnerami biznesowymi
    • Wysoka motywacja i bardzo dobre zdolności interpersonalne
    • Gotowości do częstych wyjazdów – prawo jazdy kat. B

    OFERUJEMY

    • Ciekawą pracę, w dynamicznie rozwijającej się firmie z międzynarodowym kapitałem
    • Zatrudnienie w oparciu o Umową o pracę
    • Konkurencyjne wynagrodzenie powiązane z realizację planów oraz pakiet medyczny
    • Dużą samodzielność w działaniu
    • Realny wpływ na dalszy rozwój firmy
    • Niezbędne narzędzia pracy – telefon, komputer, samochód służbowy

    Rozpatrywane będą aplikacje wyłącznie w języku angielskim.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Klikając w przycisk „Aplikuj teraz” lub „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Grupę Pracuj sp. z o.o., działającą jako agencja doradztwa personalnego (Grupa Pracuj, my), danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.

    W związku z tym, że poszukujemy pracowników dla naszych klientów (potencjalnych pracodawców), po dokonaniu selekcji aplikacji i uzyskaniu Twojej odrębnej zgody na dalszym etapie rekrutacji, udostępnimy Twoje dane osobowe do określonego potencjalnego pracodawcy. Po przekazaniu Twoich danych osobowych, potencjalny pracodawca stanie się administratorem Twoich danych osobowych i otrzymasz od niego dodatkowe informacje, w jaki sposób on przetwarza Twoje dane osobowe. Twoja zgoda jest dobrowolna i w każdym czasie możesz ją cofnąć, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz pod formularzem aplikacyjnym na dalszym etapie aplikowania.

    Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252