Ta oferta pracy jest nieaktualna od 250 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor Zarządzający Spółką Niemiecką

  • Niemcy
  • Dyrektor/Prezes
  • 13.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    GRUPA KAN, wiodący producent instalacji wodnych oraz instalacji ogrzewania i chłodzenia podłogowego, ściennego jak również powierzchni zewnętrznych, otwiera rekrutację na stanowisko Dyrektora Zarządzającego do jednej ze spółek z siedzibą w Troisdorf (Niemcy).

    Miejsce pracy: NIEMCY k/Kolonii

    Zakres obowiązków:

    • zarządzanie spółką liczącą ok. 40 pracowników
    • koordynacja pracy działów
    • zapewnienie wysokiej jakości usług oferowanych przez spółkę
    • odpowiedzialność za realizację planu sprzedażowego spółki
    • udział w negocjacjach z kluczowymi klientami
    • zwiększenie efektywności sprzedaży
    • budowanie optymalnej struktury sprzedaży i bazy klientów
    • planowanie krótko- i długoterminowe
    • udział w podejmowaniu decyzji inwestycyjnych
    • nadzór i tworzenie nowych planów finansowych
    • reprezentowanie spółki w strukturach grupy kapitałowej

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe - preferowane techniczne
    • doświadczenie w zarządzanie spółką handlową - min. 5 lat
    • znajomość języka niemieckiego na poziomie Muttersprachler
    • doświadczenie w zakresie planowania i finansów
    • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji
    • zdolności przywódcze i organizacyjne
    • umiejętność zarządzanie podległym personelem

    Oferujemy:

    • zatrudnienie wg obowiązującego prawa niemieckiego
    • wynagrodzenie zgodnie ze stawkami niemieckimi
    • służbowy samochód
    • ubezpieczenie zdrowotne
    • pakiet szkoleń wdrożeniowych

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem przycisku „Aplikuj”.

    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami

    Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

    bottom