Dyrektor Zarządzający Spółką Niemiecką

  • Niemcy
  • Dyrektor/Prezes
  • 2017-09-13
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 2017-10-13)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

GRUPA KAN, wiodący producent instalacji wodnych oraz instalacji ogrzewania i chłodzenia podłogowego, ściennego jak również powierzchni zewnętrznych, otwiera rekrutację na stanowisko Dyrektora Zarządzającego do jednej ze spółek z siedzibą w Troisdorf (Niemcy).

Miejsce pracy: NIEMCY k/Kolonii

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie spółką liczącą ok. 40 pracowników
  • koordynacja pracy działów
  • zapewnienie wysokiej jakości usług oferowanych przez spółkę
  • odpowiedzialność za realizację planu sprzedażowego spółki
  • udział w negocjacjach z kluczowymi klientami
  • zwiększenie efektywności sprzedaży
  • budowanie optymalnej struktury sprzedaży i bazy klientów
  • planowanie krótko- i długoterminowe
  • udział w podejmowaniu decyzji inwestycyjnych
  • nadzór i tworzenie nowych planów finansowych
  • reprezentowanie spółki w strukturach grupy kapitałowej

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe - preferowane techniczne
  • doświadczenie w zarządzanie spółką handlową - min. 5 lat
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie Muttersprachler
  • doświadczenie w zakresie planowania i finansów
  • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji
  • zdolności przywódcze i organizacyjne
  • umiejętność zarządzanie podległym personelem

Oferujemy:

  • zatrudnienie wg obowiązującego prawa niemieckiego
  • wynagrodzenie zgodnie ze stawkami niemieckimi
  • służbowy samochód
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • pakiet szkoleń wdrożeniowych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem przycisku „Aplikuj”.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się