Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Dyrektor Zarządzający sprzedażą i marketingiem

Euphora Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.O firmie

  • Wielicka 28, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor

Euphora Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.

Wielicka 28

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja wyznaczonych budżetów oraz celów sprzedażowych i marketingowych

  • Odpowiedzialność za tworzenie i realizację strategii produktowej i wizerunkowej w porozumieniu z Zarządem Spółki

  • Bieżąca kontrola kosztów działalności

  • Zarządzanie zespołem Menadżerów: działami sprzedaży krajowej ,internetowej, zagranicznej oraz marketingiem

  • Budowanie pozytywnych relacji miedzy pracownikami ,rozwój zespołów ,poprawa komunikacji

  • Wdrażanie systemu ocen pracowniczych, systemów motywacyjnych oraz szkoleniowych

  • Negocjowanie warunków z kluczowymi partnerami firmy oraz budowanie silnych relacji w tym zakresie

  • Budowanie systemów raportowania kluczowych KPI ,nadzorowanie i optymalizacja aktualnych procedur

  • Raportowanie osiąganych wyników do Zarządu Spółki

  • Reprezentowanie firmy, nawiązywanie i utrzymywanie relacji z Partnerami biznesowymi

Nasze wymagania

  • Minimum 5 letnie doświadczenie na stanowisku menedżerskim w działach sprzedaży, marketingu w branży kosmetycznej lub pokrewnej

  • Oczekujemy udokumentowanych sukcesów w w/w działalności

  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność analitycznego myślenia

  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne oraz przywódcze

  • Język angielski na poziomie zaawansowanym

  • Wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Udział w interesujących projektach

  • Spotkania integracyjne i szkoleniowe

  • Ubezpieczenie grupowe na życie i pakiet medyczny

PAESE jest polską marką kosmetyków o międzynarodowym zasięgu.

„Naszą misją jest tworzenie i ciągłe udoskonalanie wyjątkowych produktów oraz usług, dzięki którym kobiety mogą czuć się piękniejsze i z większą pewnością eksponować swoje wewnętrzne wartości”.

Przewiń do profilu firmy