Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Zarządzający

NIDA Sp. z o.o. Sp.K.

Władysława Sikorskiego 38

Świebodzice

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie działalnością produkcyjno-handlową przedsiębiorstwa.

  • Ścisła współpraca z Właścicielem.

  • Nadzór nad tworzeniem i realizacją planu budżetowego.

  • Zarządzanie kapitałem ludzkim.

  • Koordynowanie prac przy tworzeniu i wdrażaniu nowych produktów na rynek polski ,czeski i niemiecki.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe.

  • Min. 3 lat doświadczenia w zarządzaniu zakładem produkcyjnym –mile widziane przetwórstwo tworzyw sztucznych.

  • Umiejętność pracy w oparciu o cele, plany oraz wskaźniki.

  • Zdolności przywódcze, negocjacyjne.

  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne.

  • Samodzielność i inicjatywa.

  • Dokładność, kreatywność w rozwiązywaniu problemów.

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów optymalizacyjnych i usprawniających.

  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub kontrakt managerski.

  • Odpowiedzialne stanowisko i szeroki zakres kompetencji.

  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznie i stale rozwijającej się firmie.

  • Realny wpływ na dalszy rozwój przedsiębiorstwa.

  • Bardzo dobre warunki zatrudnienia + niezbędne narzędzia pracy.

NIDA to dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się produkcją profili PVC dla budownictwa. Współpracujemy obecnie z ponad 700 producentami stolarki okiennej z PVC w kraju i za granicą. Zatrudniamy obecnie 30 osób. Nasz konsekwentny rozwój możliwy jest dzięki pracownikom, którym oferujemy stabilność zatrudnienia i nieustanne szanse rozwoju. Cenimy własną inicjatywę, kreatywność i poczucie odpowiedzialności za wykonywane obowiązki..

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania lub o kontakt pod nr tel. +48 784 037 719