Logo Pracuj.pl

Dyrektor Zarządzający

E R Associates Poland LtdO firmie

  • Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor, prezes
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Czy chcesz mieć kontrolę nad swoim życiem i zarabiać więcej? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi "tak" czytaj dalej, ponieważ nie ma lepszej chwili na to, by złapać za stery i rozpocząć współpracę z Expense Reduction Analysts (ERA). Buduj własna firmę konsultingową w obszarze optymalizacji kosztów i odnieś sukces dzieki naszej metodologii oraz wiedzy zarówno twojej jak i wszystkich Partnerów ERA.
  • Dlaczego teraz? Dziesiątki tysięcy firm w obecnych trudnych czasach potrzebują pomocy. Sieć Expense Reduction Analyst skupia niezależnych doradców oferujących rozwiązania w zakresie strategii biznesowej, redukcji kosztów i optymalizacji procesów w celu poprawy przepływów pieniężnych, dlatego też nasze usługi cieszą się dużym popytem; teraz bardziej niż kiedykolwiek wcześniej.
  • Dlaczego Ty? Niezależnie od tego, czym się zajmujesz, możesz połączyć swoją wiedzę i doświadczenie z naszą 10-stopniową metodologią dotyczącą redukcji kosztów, aby zbudować własną firmę doradczą ERA w ramach naszej licencji franczyzowej, aby wspierać klientów w kontrolowaniu ich wydatków w biznesie.
  • Dlaczego ERA? W ciągu ostatnich 29 lat przeszkoliliśmy i udzieliliśmy wsparcia tysiącom ludzi takim jak Ty. Szkoliliśmy takie osoby jak TY po to by stali się świetnie prosperującymi Konsultantami ds. Zarządzania Kosztami działającymi pod marką Expense Reduction Analysts.
  • Jeśli jesteś gotów przejąć kontrolę nad swoją przyszłością i chcesz prowadzić własną firmę konsultingowa, aplikuj już teraz, by razem z nami budować swoja bazę klientów oraz korzystać z wiedzy doświadczonych Partnerów Expense Reduction Analysts.

Nasze wymagania

  • Co najmniej 10 lat doświadczenia w dowolnej branży lub sektorze, na stanowisku kierowniczym lub dyrektorskim
  • Duch przedsiębiorczości
  • Otwartość na zmiany
  • Musisz być przygotowany na dokonanie początkowej inwestycji, ponieważ oferta dotyczy franczyzy

To oferujemy

  • Dedykowane wsparcie lokalnego zespołu operacyjnego
  • Mentoring Partnerów ERA
  • 10-letnią licencję franczyzową z możliwością przedłużenia
  • Światowej klasy program szkoleniowy
  • Do 6 miesięcy indywidualnego coachingu
  • Atrakcyjną ofertę biznesową „No Savings – No Fee” dla Klientów
  • Bieżące wsparcie marketingowe i sprzedażowe
  • Dostęp do systemów IT dostosowanych do potrzeb klienta z 24-godzinnym wsparciem
  • Dostęp do sieci ponad 700 Konsultantów ERA z 45 krajów

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu

E R Associates Poland Ltd

Expense Reduction Analysts (ERA) powstała w Wielkiej Brytanii i w ciągu 29 lat stała się największą firmą doradczą na świecie pomagającą przedsiębiorcom w optymalizacji kosztów. ERA to także numer jeden na świecie w dziedzinie strategii biznesowej, zarządzania łańcuchem dostaw i kosztami oraz zdobywca tytułu Best White Collar Franchise w latach 2018, 2019, 2020 i 2021 oraz od 2014 - 2021 otrzymała nagrody za najlepsza firmę konsultingową w Niemczech.

Ponad 750 partnerów franczyzowych, działających w 45 krajach na całym świecie korzysta już z zalet prowadzenia własnej, potencjalnie wysokodochodowej działalności, współpracując jednocześnie z innymi osobami będącymi częścią tej wielokrotnie nagradzanej międzynarodowej marki.

Dyrektor Zarządzający, Szczecin